Wargame 1942

Wargame 1942

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiLooki
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi20 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir ()

Wargame 1942 Online İkinci Dünya Savaşı Strateji Oyunu

Wargame 1942 indir, internet tarayıcınız üzerinden 2. dünya savaşına katılıp tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz online ikinci dünya savaşı strateji oyunudur.

Desert Operations’ın yapımcısı Looki’den yepyeni online strateji oyunu Wargame 1942 ile 2.dünya savaşına katılıyoruz. Tek yapmanız gereken resmi sayfasına giriş yaparak kendinize bir kullanıcı hesabı oluşturmak. Gelmiş geçmiş en iyi tarayıcı oyunu ünvanına sahiptir. Modern savaştan geçmişe doğru yolculuk aldığınız strateji oyununda keyifli vakitler geçireceksiniz.

Modern savaş oyunlarından sıkılan ve geçmiş tarihlerde yaşanan savaşlara doğru gitmek isteyenleri ikinci dünya savaşını sunuyor. Looki daha önce karşımıza Desert Operations oyunu ile büyük bir başarı elde etmişti. İkinci dünya konulu oyunda yaşanan ekonomik hareketlenmeler, askeri işlemler, yaşanan gelişmeler, savaşın gidişatı ve birçok olay oyun içerisinde yer alıyor.

Stratejik bilgine güveniyorsanız mutlaka denemelisiniz. Online oyuncular birlikte saldırı ağırlıklı ve gelebilecek saldırıları bertaraf etmek için düşmanlarımıza karşı kıyasıya mücadele ediyoruz. Ancak yeni başlayan oyuncular için saldırı ağırlıklı bir strateji geliştirmesini tavsiye etmiyorum. Oyunda ilerleme kaydettikçe daha verimli saldırılar gerçekleştirebilir.

Tamamen taktik ve strateji üzerine yoğunlaşan Wargame 1942 oyununda en iyi olan kazanacak. Çevrenizde yer alan kaynakları toplayın ve bu kaynakların en iyi şekilde değerlendirdiğiniz hızlı gelişmeniz kaçınılmaz hale gelecek. Hemen ücretsiz üye olup oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Artifact Artifact
    TürkçeÜcretsiz
  • Dragon Awaken indir Dragon Awaken indir
    Türkçe, İngilizceÜcretsiz1.0 MB
  • Wargame 1942 HAKKINDA YORUM YAZIN