Dragon Awaken indir

Dragon Awaken indir

Versiyon/Sürüm2017
LisansÜcretsiz
DilTürkçe, İngilizce
Dosya Boyutu1.0 MB
ÜreticiFreeGame
İşletim SistemiWeb
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi15 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.0 MB)

Dragon Awaken Türkçe RPG Oyunu

Dragon Awaken indir, Web tarayıcı üzerinden ücretsiz ve online olarak Ejderhaların savaşlarına katılabileceğiniz fantastik bir Türkçe MMORPG oyunudur.

Dragon Awaken Türkçe dil desteği bulunan oyunu internet tarayıcı (Web) üzerinden oynanabilen online MMORPG oyunudur. Karakter gelişimi ve zindan keşfi üzerinde yoğunlaşmanız gereken bir oyun yapısına sahiptir.

Online MMORPG oyununda ejderhaları topluyor, zırhlarnı geliştiriyor ve yeni beceriler kazanması için geliştiriyoruz. Efsanevi kahramanlarımızla PvP, SIM ve SLG özelliklerine sahi olan oyunda dinamik savaş sahneleriyle sizleri ekran başına kilitleyecek müthiş bir online MMORPG oyunudur.

Dragon Awaken online MMORPG oyununda hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabildiği detaylarla dolu fantastik bir dünyaya götüren oyundur. MMORPG oyunlarını sevenler için internet tarayıcınızdan ücretsiz olarak bir savaşçının yerini alıyorsunuz. Komutanınızdan aldığınız emirler doğrultusunda arkadaşlarınızla birlikte ejderha avına çıkarak yolunda gitmeyen işleri düzeltmeye de gayret göstereceksiniz.

Ejderhaların dünyasında savaştığınız oyunda Ejderha güçlerinin ve efsanevi ejderha şövalyelerinin arasında savaşlara katılacaksınız. Dragon Awaken oyununda düşman ordularıyla savaşıyor, karanlık zindanlarda canavarlarla yüz yüze geliyor, şövalyelerle dövüşüyor ve ava çıkıyorsunuz. Karakterinizi Dragon Awaken oyununda geliştirdikçe oyun daha heyecanlı bir hale geliyor. Yeni zindanların kilidini açarak ilerleyebileceğiniz Türkçe MMORPG türü oyunda yeni düşmanlar ve yeni oyun modlarıyla tanışacaksınız.

  Benzer Programlar

 • Artifact Artifact
  TürkçeÜcretsiz
 • The Elder Scrolls Online The Elder Scrolls Online
  TürkçeÜcretsiz
 • Dragon Awaken indir HAKKINDA YORUM YAZIN  Dragon Awaken indir Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

   oyunda ilgi alaja kalmadı bi güncelleme yapsanız oyuna

  2. wwkralx dedi ki:

   dragon awaken idarecileri oyun a ilgi alaka gösterirmisiniz etkinlikten vaz geçtik hiç olmasa bi günceleme yapın görevleri yapamıyoruz ekleri atamıyoruz lütfen ilgi alaka gösterin saygılar wwkral x