The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi18 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

The Elder Scrolls Online Çok Oyunculu RPG Oyunu

The Elder Scrolls Online indir, rol yapma (RPG) oyunlarının efsanelerinden birisi olan Elder Scrolls’un multiplayer (çok oyunculu) Türkçe rol yapma oyunudur.

Bilgisayarlardaki en eski RPG oyunlarından birisi olan Elder Scrolls sersinin son versiyonu olan MMORPG türünde bir online Türkçe RPG oyunudur. 2011 yılında yayınlanmış olmasına rağmen halen çok popüler bir online RPG oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

The Elder Scrolls Online oyunu yayınladığı yılda birçok ödüle layık görülmüştür. Çok oyunculu rol yapma oyunu devasa bir yapımla karşımıza çıkmaktadır. Oyunda Skyrim’de yer alan olayların uzun zaman öncesine yolculuk ediyorsunuz. Deadra tanrısı Molag Bal ve hizmetkarları ile yüzleşeceksiniz.

Tamriel’in geniş açık dünyasını The Elder Scrolls Online oyunu ile bizlere en kapsamlı şekilde sunmaktadır. Skyrim karakterinin yanında Cyrodiil, Hammerfall, Morrowind, Black Marsh ve High Rock gibi bölgeleri hepsi haritada yer almaktadır. Sizlerde The Elder Scrolls RPG oyununu Türkçe dil desteğiyle oynamak istiyorsanız hemen indirip bu devasa çok oyunculu RPG oyununu indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Dragon Awaken Dragon Awaken
    Türkçe, İngilizceÜcretsiz1.0 MB
  • Total War Arena Total War Arena
    İngilizceÜcretsizYok