Mount and Blade 2: Bannerlord

Mount and Blade 2: Bannerlord

Versiyon/SürümII
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu4 GB
ÜreticiTaleWorlds
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (4 GB) Android indir

Orta Çağ Türk Savaş Oyun Simülasyonu

Mount and Blade 2: Bannerlord indir, Yerli TÜRK oyun yapımcısı tarafından PC windows platformları için geliştirilen en iyi gelmiş geçmiş orta çağ savaş oyunudur. Son olarak 2010 yılında karşımıza çıkan serisini Mount and Blade II: Bannerlord oyunu ile devam ettiren ve en iyi PC oyunları arasında yer alan savaş simülasyon oyunudur.

Mount and Blade II: Bannerlord Nasıl Oynanır?

Bannerlord’da oyun severleri Calradia topraklarına tekrar dönüş senaryosuyla bizleri aksiyon dolu savaş sahneleri ve görevleri bekliyor. Warband’da anlatılan oyunun hikayesi bizleri 200 yıl öncesine yani orta çağ’a götürüyor. Mount Warband oyun serisinin en iyi özelliklerine sahip olan Mount and Blade II: Bannerlord Ortağ Çağ Türk Oyunu savaşta özellikle fiziksel ögeler, kale savunması, kuşatmalar, stratejik savaşlar ve diğer savunma konusunda 10 adım bizleri ileriye götüren bir oyun.

Mount and Blade 2: Bannerlord Oyunu‘nda yaşanan bir diğer gelişme ise “diploması” bu kez çok daha iyi işleyecek ve plansız rastantılar bizleri farklı sonuçlara gitmemiz neden olacak. Savaş ve ilerleme konusunda aldığınız kararlar önemi yüksek olacak ve çoğu zaman savaş yerine diplomatik görüşmeler meydana gelen sorunların çözümünde etkili olabilecektir. Mount Blade 2 Bannerlord oyunu PC’de 40GB gibi yüksek bir alan istemesi nedeniyle her detayın daha iyi çözünürlük kalitesinde görünmesine neden olacak. Gerçekleri aratmayan savaş sahnelerinden tıpkı gerçekte olduğunuzu düşünmenize sebeb olacak bir oyun.


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

 • Ace Combat 7 Skies Unknown Ace Combat 7 Skies Unknown
  İngilizceÜcretsiz
 • First Blood indir First Blood indir
  TürkçeÜcretsizWeb
 • Mount and Blade 2: Bannerlord HAKKINDA YORUM YAZIN  Mount and Blade 2: Bannerlord Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. oyun makinesi dedi ki:

   Bannerlord inceleme videomuz ve alternatif diğer inceleme eleştiri videoları için bizleri de takip edebilirsiniz..

  2. İsminiz dedi ki:

   Bu oyun ücretlinin