Moto Display

Moto Display

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu16 MB
ÜreticiMotorola Mobility LLC.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi27 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (16 MB) Android indir APK indir

Moto Display APK Android Bildirimler Uygulaması

Moto Display APK indir, Moto Display android cihazlarda ekra kilidi sorununu çözebilen ve gelen tüm bildirimleri gösteren bildirim gösterme uygulamasıdır.

Moto Display, cihazda herhangi bir hareketliliğe neden olmadan bildirimleri örmenize yardımcı olan bildirim gösterme uygulamasıdır. Bildirim görme uygulaması olarak tanımlanan bu özel uygulama aynı zamanda ekran kilidini açmadan saati de görmenize yardımcı olmaktadır. Bilhassa devamlı ekran kilidini açıp kapama konusunda sıkıntı yaşamak istemeyenler için bu uygulama en ideal uygulamalar arasında yer almaktadır.

Moto Display APK‘sini android’e indirdikten sonra telefonunuza baktığınız an tarafınıza gelen tüm bildirimleri sıralı şekilde görebilirsiniz. Motorola tarafından geliştirilen bu özel uygulama sayesinde cihazda şarj tüketimine gerek kalmadan dilediğiniz gibi tarih, saat ve bildirim takibinizi yapabilirsiniz.

Moto Display İndir

Moto Display android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için ideal bir uygulamadır. Bu uygulamayı indirip kullanmaya başladıktan sonra cihazınızda kontrol alanınızın daha geniş olduğunu ve şarj ömrünün biraz daha arttığını görebilirsiniz. Birden fazla bildireme de yer veren uygulama sağa ya da sola kaydırdığınızda bildirimlerden haberdar olmanızı, sırasıyla bakmanızı sağlamaktadır.

Telefonla işinizi kolaylaştırmak ve zamandan tasarruf etmek adına Moto Display kullananlardan bir tanesi olabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Termux indir Termux indir
    İngilizceÜcretsiz97M
  • Lastikçim indir Lastikçim indir
    TürkçeÜcretsiz2.01M
  • Moto Display HAKKINDA YORUM YAZIN