MoboPlayer

MoboPlayer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.3.314
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu14 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi10 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (14 MB) Android indir

MoboPlayer Android Video Oynatıcı

MoboPlayer indir, Android tabletlerde ve telefonlarda bulunan videoları kolay ve hızlıca oynatabilen ücretsiz MoboPlayer android video oynatıcısıdır. Bazen internet üzerinde bulunan videoları açmakta zorlanan veyahut açamayan durumlarda imdadınıza HD video oynatıcısı ile bu problemi çözebilirsiniz.

HD Mobil Video Oynatıcısı

Android Video Oynatıcısı MoboPlayer her türlü video formatları ile uyumlu çalışarak içeriğinde bulunan video çözücüleri sayesinde çok sayıda video uzantılarını destekler. Çok sayıda videoyu izleyebilmenizin yanı sıra SRT, SAA, ASS uzantılı alt yazılı video dökümanlarınıda açabiliyor. MPV, MOV ve MKV gibi çok iyi bilinen video uzantı desteğide bulunmaktadır. Android HD Video Oynatıcısı ile kaliteli çözünürlükteki videoları izleme imkanı tanır.

Çalma listesi oluşturup mobo android player ile sevdiğiniz videoları listesini oluşturabilirsiniz. MoboPlayer android HTTP ve RTSP gibi internet köprüleri üzerinden verilen yayınlarıda canlı izletmektedir. Eğer filmlerinizi gerektiğinde deskop bilgisayarınızdan veya  mobilden  takip etmek istiyorsanız her  iştetim sistemine göre yazılımı bulunan Vlc Player media oynatıcısınıda deneyebilirsiniz.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • KMPlayer Mobil KMPlayer Mobil
    TürkçeÜcretsiz11.00 MB
  • Rocket Player Rocket Player
    TürkçeÜcretsiz