KMPlayer Mobil

KMPlayer Mobil

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu11.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi25 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (11.00 MB) Android indir

Android Mobil Video Film İzleme Uygulaması

KMPlayer mobil indir, android cihazlarda müzik çalma video oynatma konusunda medya oynatıcıya ihtiyaç duyulduğunda ilk tercih edilen uygulamadır. Android işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak tasarlanan bu uygulama, medya kütüphanesinden düzenleme özelliğine kadar olması gereken tüm donanıma sahip bir uygulamadır. Android cihazınızın kendinde var olan medya oynatıcısı, sizin için yeterince iyi değilse bu durumda KMPlayer uygulamasını indirerek çok daha başarılı bir uygulama kullanmaya başlayabilirsiniz.

Video oynatırken hızını ayarlama gerekli düzenlemeleri sağlama konusunda yardımcı olan uygulama aynı zamanda ekran oranını ayarlama, ekran kilidini kontrol etme avantajlarına da sahiptir.

KMPlayer

KMPlayer için medya oynatma uygulaması tanımı yapılabilmektedir. Bu uygulamayla beraber ses kontrollerini yapabilir, dinlediğiniz ya da izlediğiniz videoyu ileri geri sarabilirsiniz. Videoları kaldığı yerden devam ettirebilir, önceki ve sonraki dosya görünümünü ayarlayabilirsiniz. Hemen her dosya uzantısı ile çalışabilen bu medya oynatma uygulaması, mobil platform üzerinde beklenenden çok daha büyük bir hizmet sunmaktadır.

Her yaştan kullanıcının rahatlıkla anlayabileceği basitlikte olan bu uygulama,  sade ve basit bir düzene sahiptir.

    Benzer Programlar

  • Rocket Player Rocket Player
    TürkçeÜcretsiz
  • Uyanık TV Uyanık TV
    TürkçeÜcretsiz2.10 MB