Rocket Player

Rocket Player

Versiyon/Sürüm5.2.34
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiJRT Studio Music Apps
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi20 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () Android indir

Rocket Player Android Müzik Oynatıcı Uygulaması

Rocket Player indir, mobil cihazlarda MP3 ve MP4 formatında müzik dinleyenler için en iyi özelliklere sahip Android için ücretsiz müzik çalar uygulamasıdır.

Ekolayzır ayarı, şarkı sözleri, uyku zamanlayıcı ve toplu seçim gibi gelişmi özellikle müzik çalma uygulaması arıyorsanız ücretsiz Android cihazlarınıza indirebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Spofity ve Apple Music gibi çevirimiçi yada internetsiz müzik dinleme platformları fazlasıyla pahalıdır. Bu yüzden dolayı Rocket Player en çok indirilen müzik çalar uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Uygulama içerisinde MP3, OGG, WAV, M4A, MP4 ve FLAC dahil birçok popüler olan ses formatlarını desteklemektedir. Ayrıca müzik çalar uygulamasında çoklu şarkı seçimi yapabilir ve çalma listesi oluşturabilirsiniz. Dahası var şarkı dinlerken sözlerine eşlik etmeyi sevenler için şarkı sözleri ekrana çıkmaktadır.

Rocket Player ile sadece müzik dinlemek için değil, podcast yayınları takip edebilir, Chromecast desteğiyle videolarınızı büyük ekran yansıtma seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Özel kilit ekranı sayesinde müziklerinize başka kullanıcıları ulaşmasınıda engelleyebilirsiniz. Yatarken müzik dinlemeyi sevenler içinde uyku zamanlayıcı da mevcuttur.

    Benzer Programlar

  • TV Litoral Panorama TV Litoral Panorama
    İngilizceÜcretsiz9,9M
  • Mx player pro indir Mx player pro indir
    TürkçeÜcretsiz21.00 MB
  • Rocket Player HAKKINDA YORUM YAZIN