MoboMarket

MoboMarket

Versiyon/Sürüm2.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu10.97 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Android Mobil Apk Uygulama indirme Mağazası

MoboMarket indir, android mobil cihazlar için binlerce farklı oyun ve uygulamanın yer aldığı Google play’e alternatif olan mobil android market mağaza uygulamasıdır. Android uygulama indirmek için özel olarak hazırlanmış mobil markettir. Milyonlarca insan tarafından kullanılan Google Play Store markete rakip olarak hazırlanan bu uygulama, aradığınız her şeyi bulabileceğiniz kapsamlı marketlerden biridir.

MoboMarket ile cihazınıza indirmek istediğiniz herhangi bir uygulamayı birkaç dakika içinde indirebilmeniz mümkündür. Ücretsiz bir mobil market uygulaması olan MoboMarket son dönemlerde kullanıcı sayısı artan uygulamalar arasında kabul edilmektedir.

MoboMarket Nedir?

MoboMarket Lite için mobil market android uygulama indir tanımlaması yapılmaktadır. Cep telefonları ya da tabletler için tercih edeceğiniz tüm uygulamaları içeren kullanışlı bir uygulamadır.

Birçok android cihazda yeterli kabul edilen Google Play Store bazı durumlarda yetersiz kalabilmektedir. Bilhassa Çin üretimi olan cep telefonlarını kullanıyorsanız MoboMarkette sizin için daha kapsamlı uygulamalar olduğunu unutmamalısınız. Google Play Store uygulama çeşitliliği sizin için kısıtlıysa bu uygulama marketine göz atabilirsiniz.

MoboMarket Özellikleri

MoboMarket özelliklerinden en önemlisi alan kısıtlaması bulunmamasıdır. Cihazınızın kaldırabileceği tüm uygulamaları birkaç dakika içinde indirebilmeniz mümkündür. Yeterli alan olmadığı zaman güncellemelere izin vermeyen Google Play Store aksine MoboMarket alan sınırlaması yapmadan güncellemeleri, son sürümleri kullanmaya izin vermektedir.

Cihazınıza daha önce indirdiğiniz uygulamaları kayıt altına alan MoboMarket sonrasında size bu konuda en yeni uygulama önerileri vermektedir. Bu açıdan akıllı uygulamalar listesine girdiği söylenebilmektedir. Tercih ettiğiniz uygulamaların muadilleri ve daha donanımlı olanları MoboMarket tarafından önerilebilmektedir.

mobo market apk

    Benzer Programlar

  • Freedom Freedom
    ingilizceÜcretsiz4.4 MB
  • Free Store Free Store
    ingilizceÜcretsiz2.24 MB