NetBoom – Telefonda PC Oyunları indir

NetBoom – Telefonda PC Oyunları indir

Versiyon/Sürüm1.5.6.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu25M
Üretici2022 Netboom Ltd
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi26 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

NetBoom PC Bilgisayar Oyunlarını Mobilde Oyna

Netboom – Play PC Games On Mobile Cloud Gaming APK indir, NetBoom – Telefonda PC Oyunları  telefonda oynamak için bulut oyun platformu ücretsizdir.

NetBoom – Telefonda PC Oyunları, (Play PC Games On Mobile Cloud Gaming) APK uygulaması; dünya üzerinde popüler bilgisayar oyunlarını bünyesinde barındıran ve bu bilgisayar oyunlarını, telefonunuz üzerinden oynamanızın sağlayıcısı bir uygulamadır. Bu uygulama ile herhangi bir kuruluma gerek duymaksızın, tüm oyunlara telefon ya da tabletiniz ile ulaşmanız mümkündür.

NetBoom – Telefonda PC Oyunları APK indir

NetBoom – Telefonda PC Oyunları, GTA 5, LOL, Dota 2, PES, FIFA gibi bilgisayar oyunlarının, telefona aktarılmış hali, oyuncu için daha kolay ulaşılabilir olduğu için fazlasıyla tercih edilmektedir. Android cihazınıza kolaylıkla indirebileceğiniz uygulama; bir oyundan fazlasıdır ve adeta bir oyun platformudur. Bu platformda yer almak ve heyecana ortak olarak uygulamayı, ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

NetBoom Android telefon ve tabletlerde PC oyunlarını telefondan oynayabilmenizi mümkün hale getiren NetBoom – Telefonda PC Oyunları APK dosyasını ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

Netboom Android indir

    Benzer Programlar

  • Yandex.Games indir Yandex.Games indir
    TürkçeÜcretsizCihaza göre değişir
  • NVIDIA Games APK indir NVIDIA Games APK indir
    TürkçeÜcretsiz57M
  • NetBoom – Telefonda PC Oyunları indir HAKKINDA YORUM YAZIN