MoboMarket Lite

MoboMarket Lite

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiAPP Lovers
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz APK indir

MoboMarket Lite Android Apk Market Uygulaması

MoboMarket Lite apk indir, MoboMarket Lite uygulaması google play uygulama indirme mağazasında olmayan uygulamaları indirme market uygulamasıdır. MoboMarket Lite marketi olarak bugün en çok aranan uygulamalar kategorisinde yer almaktadır. Cihazlarınızda var olan mobil marketten memnun kalmadığınızda ya da yetersiz bulduğunuzda MoboMarket Lite uygulamasını indirerek daha detaylı araştırma yapmanız mümkündür. Bu uygulama sayesinde mobil marketler arasında kıyas yaparak hangisinin daha iyi olduğunu görebilir, uygulama indirmek için istediğiniz herhangi bir tanesini seçebilirsiniz.

Birçok kişinin cep telefonunda Google Play yer almaktadır. Özellikle uygulamaları güncelleme konusunda gecikmesi ile şikâyet alan Google Play, yerine başka bir uygulama almayı gerektirmektedir. Bu durumda alternatif olarak MoboMarket Lite indirebilirsiniz.

MoboMarket Lite İndir

MoboMarket Lite android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için üretilmiştir. Mobil market uygulaması olarak beklentileri karşılayan ve bugün birçok kişinin ilgisini çeken uygulama her ne kadar Google Play kadar geniş bir yelpazeye sahip olmasa da sıkça tercih edilmektedir. Bununla beraber uygulamanın kesinti anında beklemeye alması da artı özellikleri arasındadır.

Uzun süreli ve geniş çaplı oyunlar indirirken internetin kesilmesi gibi bir durum olursa MoboMarket Lite apk ile askıya alabilir, internet geldiğinde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  Benzer Programlar

 • Yandex.Games indir Yandex.Games indir
  TürkçeÜcretsizCihaza göre değişir
 • NVIDIA Games APK indir NVIDIA Games APK indir
  TürkçeÜcretsiz57M
 • MoboMarket Lite HAKKINDA YORUM YAZIN  casino siteleri