MoboMarket Lite Apk

MoboMarket Lite Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.0
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi7 Kasım 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.0) APK indir

MoboMarket Lite Android Uygulama Market

MoboMarket Lite indir, MoboMarket Lite uygulama marketi olarak bugün en çok aranan uygulamalar kategorisinde yer almaktadır. Cihazlarınızda var olan mobil marketten memnun kalmadığınızda ya da yetersiz bulduğunuzda MoboMarket Lite uygulamasını indirerek daha detaylı araştırma yapmanız mümkündür. Bu uygulama sayesinde mobil marketler arasında kıyas yaparak hangisinin daha iyi olduğunu görebilir, uygulama indirmek için istediğiniz herhangi bir tanesini seçebilirsiniz.

Birçok kişinin cep telefonunda Google Play yer almaktadır. Özellikle uygulamaları güncelleme konusunda gecikmesi ile şikâyet alan Google Play, yerine başka bir uygulama almayı gerektirmektedir. Bu durumda alternatif olarak MoboMarket Lite indirebilirsiniz.

MoboMarket Lite İndir

MoboMarket Lite android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için üretilmiştir. Mobil market uygulaması olarak beklentileri karşılayan ve bugün birçok kişinin ilgisini çeken uygulama her ne kadar Google Play kadar geniş bir yelpazeye sahip olmasa da sıkça tercih edilmektedir. Bununla beraber uygulamanın kesinti anında beklemeye alması da artı özellikleri arasındadır.

Uzun süreli ve geniş çaplı oyunlar indirirken internetin kesilmesi gibi bir durum olursa MoboMarket Lite ile askıya alabilir, internet geldiğinde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • TutuApp indir TutuApp indir
    ingilizceÜcretsiz6.37 MB
  • APKMirror (APK Download) APKMirror (APK Download)
    İngilizceÜcretsiz1.48 MB