Yandex.Games indir

Yandex.Games indir

Versiyon/Sürüm22.12
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiYaGamesDev
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi4 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Yandex.Games Online ve Ücretsiz Android Mağazası

Yandex.Games APK indir, Android online ve ücretsiz indirmeden oyun oynama mağazasıdır. Yandex.Games Ateş ve su benzeri oyunları internetsiz oynama imkanı var.

Yandex.Games APK Android oyun mağazası içerisinde 5000’den fazla oyun bulunmaktadır. Online ve indirmeden internet bağlatısı gerekmesizin dilediğiniz Android oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz.

Yandex.Games Android APK indir

Akıllı yayın akışını algoritması sayesinde ilgi alanlarınızı dikkat alarak size göre Android oyunları ücretsiz sunmaktadır. Yandex.Games APK Android oyun mağazasına hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Oyunlarda elde edilen başarıla ve ilerleme durumunuz bu sayede kaydedilir. Başka bir Android cihazdan kaldınız yerden devam edebilme imkanız sunar.

Yandex.Games online ve ücretsiz Android oyun mağazası içerisinde çiftlik oyunları, rol RPG, savaş, yarış, bulmaca ve daha birçok oyunlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ateş ve su, Battle royal, 3D clash of clans, 2048 ve daha nice Android oyunlarını indirebilirsiniz. Yandex.Games APK Android oyun mağazasının APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

Destansı savaş oyunlarında kuleleri savunma, şeytan tapınaklarını yok etme ve karmaşık labirentlerden çıkabilme oyunları vardır. Yandex.Games minimum kurallar sahip olan internetsiz oynanabilen basit oyunlarda bulunmaktadır.

Yandex.Games Online Minecraft ve Ateş ve Su Oyunları

Yandex tarafından geliştirilen oyun mağazası içerisinde platform üzerinde oynayabileceğiniz oyunlar vardır. Bu oyunlar arasında Minecraft blok inşa simülasyon oyunu ücretsiz indirilebilir. Ateş ve su oyunları da en fazla oynanan oyunlar arasında bulunmaktadır. Ateş ve su en popüler en çok oynanan kafa dağıtan bir oyun tarzı bulunmaktadır. Minecraft ise yıllardır online oynanabilen kendi evini, kalelerini, araç gereçleri inşa edebileceğiniz bir oyundur ve ücretsizdir.

Yandex.Games Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.yandex.games&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • NVIDIA Games APK indir NVIDIA Games APK indir
    TürkçeÜcretsiz57M
  • NetBoom – Telefonda PC Oyunları indir NetBoom – Telefonda PC Oyunları indir
    İngilizceÜcretsiz25M
  • Yandex.Games indir HAKKINDA YORUM YAZIN