Minecraft Server

Minecraft Server

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.4.7
LisansÜcretsiz
DilTr-En
Dosya Boyutu2.14 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.14 MB)

Minecraft Server Oyun Sunucu Açma Programı

Minecraft Server indir, Minecraft sunucu açma uygulaması sayesinde online diğer kullanıcılarla iletişime geçmenizi multiplayer oyunlara dahil olmanızı sağlıyor. Online oyun sunucu kurma oyununda her geçen gün büyüyen oyunun milyonlarca seveni var.

Diğer oyuncularla oyuna bağlanarak daha eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayacak olan uygulama ücretsizdir. Birden fazla oyun sever ile aynı anda oyunda bulunup etkileyici işler yapabileceksiniz.

Minecraft Server

Minecraft iOS logo

Minecraft Server Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Minecraft Server (Oyun sunucu Yazılımı) yükledikten sonra bir sunucu oluşturup kullanmak için hazır hale getirmelisiniz. Daha sonra güvenli kullanım için ayarlamalar yapabiliyoruz. Bazen uygulama antivirüs yazılımları için tehtit unsuru olarak gösteriyor. Bu yüzden güvenlik ayarlarını yaparak rahatça kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla oyuna aynı anda bağlanıp birlikte oynamak istiyosanız tek yapmanız gerek bilgisayar IP’nizi vererek oyuna kolayca dahil olabilirsiniz.

Hayal gücünüzü bir hayli genişleten Minecraft Server yazılımını sitemizden indir download edebilirsiniz. Minecraft oyununun istediğiniz işletim sistemine göre indirmek için Minecraft oyunu konumuzdan indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Minecraft Story Mode Minecraft Story Mode
    İngilizceDeneme Sürümü
  • Exploration Lite Exploration Lite
    TürkçeÜcretsiz331 MB