Minecraft Story Mode

Minecraft Story Mode

Versiyon/Sürüm1.0
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiTelltale Games
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi25 Aralık 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir ()

Minecraft Sezonluk Macera Oyunu

MineCraft Story Mode indir, Windows oyun severler tarafından uzun zamandır beklenen en önemli oyunlardan biridir. Piyasada yeni olan ve yeni olmasına karşın binlerce kişi tarafından hayran kalınan bu güzel oyun Windows işletim sistemine sahip cihazlarda oynanmaktadır. Masaüstü bilgisayarınızda ya da laptopunuzda oynamak isterseniz herhangi bir sıkıntı yaşamadan oyunu kurup oynayabilirsiniz. MineCraft Story, çatışmalı oyunlardan hoşlananlar için en efsanevi oyunlar listesinde yer alacaktır.

Minecraft Story Mode Nedir?

MineCraft Story oyun programı, macera dolu oyunlardan hoşlananlara hitap etmektedir. The Walking Dead, Game of Thrones gibi başarılı oyunların yapımcısı olan Telltale Games tarafından hazırlanan MineCraft Story beklentilerin çok daha üzerinde bir başarı ortaya koymaktadır.

Gerek efektleri gerekse grafik tasarımları ile adından uzun süre söz ettirecek olan oyun programı son dönemlerin en iyileri listesinde ilk sıralarda yerini almaktadır.

Minecraft Story Mode Özellikleri

Minecraft Story Mode Windows, korkunç bir ejderhayı öldüren 4 büyük kahramanın Overworld’de bir araya gelmesi ile başlamaktadır. Yeniden terörün başladığı bu fantastik dünyada görev bu 4 kahramanı beklemektedir.

Kararlar alacağınız, strateji yürüteceğiniz kaliteli ve zengin bir oyun oynamak isterseniz MineCraft Story tam olarak bu kategorilere uyum sağlamaktadır. Oyun boyunca attığınız her adımı dikkatli atmalı, oyuncularla diyalogunuzu dikkatli şekilde kurmalısınız.

Oyunu almak ve bir an önce kurup başlamak isterseniz belli bir ücret karşılığında satın almanız gerekmektedir. Satın aldıktan sonra birkaç dakika içinde kurabilir, oyunun başlangıcını yapabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Exploration Lite Exploration Lite
    TürkçeÜcretsiz331 MB
  • Minecraft 1.6 Minecraft 1.6
    İngilizceÜcretsiz660 KB
  • Minecraft Story Mode HAKKINDA YORUM YAZIN