Minecraft Deneme Sürümü

Minecraft Deneme Sürümü

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.10
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu88.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi22 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (88.00 MB) Android indir APK indir

Android Minecraft Deneme Sürümü Apk Versiyonu

Minecraft Deneme Sürümü indir, Minecraft milyonları peşinden sürükleyen bir video oyundur. Minecraft Deneme Sürümü ücretli bir oyun olduğundan herkesin satın alıp oynayamadığı da bir oyundur. Video oyunun deneme sürümü sayesinde herkes Minecraft oyununu keyifle oynayabilecektir. Deneme sürümü olduğundan kısıtlı bir süre oynayabileceğiniz oyun hakkında bu şekilde fikir sahibi olabilirsiniz. Minecraft Deneme Sürümü Apk, Mojang tarafından Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiştir.

Minecraft Deneme Sürümü Apk Özellikleri Nelerdir?

Oyunu denemek için indirebileceğiniz trial versiyonla aksiyon-macera oyunu olan Minecraft ile taşınabilirsiniz. Oyunda sonsuz dünyada keşfe çıkabilir, sıradan basit evler ya da görkemli kaleler inşa edebilirsiniz. Oyunun deneme sürümünde aslında hayatta kalma modunu çok iyi şekilde deneyebiliyorsunuz. Aksiyon macera oyunu sevenlerin favorisi olan Minecraft’ı bu şekilde belirli bir süre oynayabilirsiniz. Oyunda gece çıkan tehlikeli varlıklara karşı savunmanızı en iyi şekilde yapmalı; bunun için de zırhlar ve silahlar yapmalısınız. Kendinizi geliştirirseniz; oyunda diğer oyunculara karşı başarılı olabilirsiniz.

Minecraft Deneme Sürümü Apk Nasıl İndirilir?

Oyunun deneme sürümünü indirmek için internette uzun arayışlar yapmanıza gerek yok. Cihazınızın Android işletim sistemindeyse oyunu hemen indirebilirsiniz. Oyunu indirmek için yapmanız gereken web tarayıcınıza Minecraft Deneme Sürümü Android yazmaktır. Karşınıza çıkan Android uygulama marketlerinden oyun uygulamasını indirebilirsiniz. Oyun İngilizce ya da Türkçe olarak oynanabilir ki bu nedenle oynanışı anlamanız için ekstra çaba sarf etmenize gerek yoktur.

    Benzer Programlar

  • Power Painter Apk
    ingilizceÜcretsiz67.9 MB
  • Supreme Duelist Stickman Supreme Duelist Stickman
    İngilizceÜcretsiz26 MB