Exploration Lite

Exploration Lite

Versiyon/Sürüm1.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu331 MB
ÜreticiExploration Base
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Güncelleme Tarihi4 Aralık 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (331 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Exploration Lite MineCraft Benzeri Oyunu Oyna

Exploration Lite, Minecraft benzeri oyunu Windows Pc bilgisayarlara, Apple iOS ve Android apk indir yaparak ücretsiz oynayabilirsiniz. Minecraft oyununda bulunan kulüplerde Exploration Lite tarzı oyunlarda çeşitli tasarımlar yapabileceğiniz oyunlar arasında yer almaktadır.

Exploration Lite Nasıl Oynanır

Minecraft oyunu için 2 ve 3D boyutlu tasarımlara yapabilmeniz için Exploration Lite gibi oyunlar geliştirilmeye başlanmıştır. Açık dünya tabanlı çevirimiçi oynanabilen oyun Minecraft oyununa benzediğini gizlememiş. Android apk inidr yaparak oynayabileceğiniz bir oyun. iPhone ve Windows bilgisayarlarda oynamak için uyumlu tasarlanmıştır.

Exploration Lite, oyununda kendi üssünüzü geliştirip, kaleler ve madenler inşa edebilirsiniz. Oyundaki tüm geliştirmeler sizin hayal gücünüze bağlıdır. 3D boyutlu ortamda oyun geliştiricisinin sunduğu özellikleri kullanarak ücretsiz versiyonunu kaydetme ve yükleme fonksiyonları ne yazık ki çalışmamaktadır. Bu yüzden oyunu beğendiğiniz taktirde makul bir fiyata satın alabilirsiniz.

Eğer Minecraft oyununu çok seviyor ve farklı oyun türlerini oynamak istiyorsanız mutlaka Exploration Lite indir yaparak download etmenizi öneririz.

42 kez indirildi

Benzer Programlar

  • Minecraft 1.6 Minecraft 1.6
    İngilizceÜcretsiz660 KB
  • Minecraft 1.8 Minecraft 1.8
    İngilizceÜcretsiz660 KB
  • Exploration Lite HAKKINDA YORUM YAZIN