MHRS Hastane Randevu Alma

MHRS Hastane Randevu Alma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.0 MB
ÜreticiT.C. Sağlık Bakanlığı
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet 2.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5.0 MB) iOS indir Android indir

MHRS Hastane Randevu Alma Mobil Uygulaması

MHRS Hastane randevu sıra alma uygulaması indir, MHRS ile hastalarımızın veya diğer kullanıcıların akıllı cihazlarıyla hastaneye gitmeden kolayca MHRS randevu alma hastane sıra alma uygulamasıdır. İphone android mobil cihazlarınız ile size en yakın hastaneden  istediğiniz saati ve doktoru seçerek kolayca polikinikten sıra alabiliyorsunuz. Herhangi bir ödeme yapmadan indirip kullanabileceğiniz yazılımdır.

Randevu Nasıl Alınır?

MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) mobil android ios işletim sistemi kullanan kullanıcıların kolaylıkla randvu alabilmesi için tasarlanmıştır. MHRS uygulamasıyla randevu almak için kimlik numaranızı, isim, soyisim, cinsiyet, doğum yeri ve doğum tarihinizi tanımlamanız gerekiyor. Tüm tanımlamalar gerçekleştikten sonra üye olup şifre oluşturma adımlarını izliyoruz. Böylelikle bulunduğunuz ilin TC. devlet hastanelerinden istediğiniz bölüm ve doktordan randevu alma aktivitesini gerçekleştiriyoruz.

Yeniden Şifre Alma!

Devlet hastanelerinden sıra almanız için T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen mobil uygulamaya giriş sırasında eğer parolanızı unuttuysanız yeniden şifre oluşturma seçenekleri mevcuttur. Şifrenizi unuttuğunuz zaman Android MHRS uygulaması içerisinde yer alan “Parolamı Unuttum” butonuna tıklayıp gerekli adımları takip edebilirsiniz.

Telefonla Sıra Beklemeye Son!

Ağız ve diş sağlığı, iç hastalıklar, göğüs ve diğer hastalıklarınızla ilgili şikayetlerinizde telefonla arayarak sıra beklemek yerine MHRS Hastane Randevu Alma mobil uygulamasıyla tarih, saat, hastalıklar ve doktorunuzu seçerek iphone ios android akıllı telefonlarınız ile kolay bir şekilde randevu alabilirsiniz. Basit kullanım ara yüz ekranı ile tüm akıllı cihaz sahipleri kolayca kullanabileceklerdir.

Mobil Görüntüleri

1276 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Celse Celse
  TürkçeÜcretsiz53.5 MB
 • MHRS Randevu MHRS Randevu
  TürkçeÜcretsiz14.4 MB
 • E-Devlet Kapısı E-Devlet Kapısı
  TürkçeÜcretsiz
 • Memur Alım ilanları Memur Alım ilanları
  TürkçeÜcretsiz956 KB
 • MHRS Hastane Randevu Alma HAKKINDA YORUM YAZIN