MHRS Hastane Randevu Alma

MHRS Hastane Randevu Alma

Versiyon/Sürüm2.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.0 MB
ÜreticiT.C. Sağlık Bakanlığı
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet 2.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5.0 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

MHRS Hastane Randevu Alma Mobil Uygulaması

Hastalarımızın veya diğer kullanıcıların akıllı cihazıyla hastaneye gitmeden kolayca MHRS randevu alma uygulamasıdır. İphone android mobil cihazlarınız ile hastane randevu almak daha önce hiç bu kadar kolay ve pratik olmamıştı. Herhangi bir ödeme yapmadan indirip kullanabileceğiniz yazılımdır.

Randevu Nasıl Alınır?

MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) mobil android ios işletim sistemi kullanan kullanıcıların kolaylıkla randvu alabilmesi için tasarlanmıştır. MHRS uygulamasıyla randevu almak için kimlik numaranızı, isim, soyisim, cinsiyet, doğum yeri ve doğum tarihinizi tanımlamanız gerekiyor. Tüm tanımlamalar gerçekleştikten sonra üye olup şifre oluşturma adımlarını izliyoruz. Böylelikle bulunduğunuz ilin TC. devlet hastanelerinden istediğiniz bölüm ve doktordan randevu alma aktivitesini gerçekleştiriyoruz.

Yeniden Şifre Alma!

Devlet hastanelerinden sıra almanız için T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen mobil uygulamaya giriş sırasında eğer parolanızı unuttuysanız yeniden şifre oluşturma seçenekleri mevcuttur. Şifrenizi unuttuğunuz zaman Android MHRS uygulaması içerisinde yer alan “Parolamı Unuttum” butonuna tıklayıp gerekli adımları takip edebilirsiniz.

Telefonla Sıra Beklemeye Son!

Ağız ve diş sağlığı, iç hastalıklar, göğüs ve diğer hastalıklarınızla ilgili şikayetlerinizde telefonla arayarak sıra beklemek yerine MHRS Hastane Randevu Alma mobil uygulamasıyla tarih, saat, hastalıklar ve doktorunuzu seçerek iphone ios android akıllı telefonlarınız ile kolay bir şekilde randevu alabilirsiniz. Basit kullanım ara yüz ekranı ile tüm akıllı cihaz sahipleri kolayca kullanabileceklerdir.

Mobil Görüntüleri

450 kez indirildi

Benzer Programlar

  • E-Devlet Kapısı E-Devlet Kapısı
    TürkçeÜcretsiz
  • Memur Alım ilanları Android Memur Alım ilanları Android
    TürkçeÜcretsiz956 KB
  • E-Devlet Rehberi E-Devlet Rehberi
    TürkçeÜcretsiz4.9 MB
  • MHRS Hastane Randevu Alma HAKKINDA YORUM YAZIN