MemoriesOnTV

MemoriesOnTV

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm4.12
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu7.43 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (7.43 MB)

Profesyonel Slayt Hazırlama Programı

MemoriesOnTV indir, Video ve resim dosyalarınızla profesyonel slaytlar hazırlayabilir, Türkçe program ile sunumlar oluşturabilirsiniz. MemoriesOnTV Slayt hazırlama programları arasında lider konumda gösterilmiş ödüllere layık görülmüştür.

Fotoğraf ve slideshow ile hazırlayacağınız slaytlar sayesinde sunumlarınızda fark yaratabilirsiniz. Eşsiz tasarım özelliklere sahip MemoriesOnTV uygulama tamam sınırsız kullanım ve ücretsiz paketiyle hizmet veriyor. Gelişmiş özellikleri bir çok slayt ha

zırlama programından farklı kılıyor.

MemoriesOnTV4

Slayt geçişlerine en güzel efektleri vererek sunumları fark yaratmasını sağlayın. S

laytı hazırlarken bir çok yazı renklendirme seçeneğinden bir çok yazı sitilinden faydalanabilirsiniz. Slaytların hızlı bir şekilde hazırlamanıza imkan sağlayıp slaytlarınızın ön izlemesini yapabilir seyredebilirsiniz.

Hazırlanan slaytlara arka fonuna ses ekleyebilir her sayfayı farklı modellerle hazırlayabilirsiniz. Özgürce bütün özelliklerinde faydalanabileceğiniz yazılımın teması her seviyeden kullanıcının kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır. Bu sayede her seviyeden kullanıcının kolayca kullanabilmesi sağlanmıştır. indirson ekibi değerli kullanıcımıza iyi günlerde yazılımı kullanmasını diler.

MemoriesOnTV Kurulum Kullanım Videosu

Slayt Sunum Hazırlama Programı bilgisayarınızı bir televizyon gibi kullanmanızı sağlayan tv izleme programının sisteminize indirmeden itibaren tüm kurulum aşamasını takip edip sağlıklı biçimde yükleme işlemini tamamlayabilmeniz adına aşağıda yer alan video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. MemoriesOnTV Programın içeriğinde neler olduğunu nasıl yüklenmesi gerektiğini izlemenizi sağlayan kısa video çekimini izlemenizde yarar olduğunu düşünüyoruz.

MemoriesOnTV Programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Jasc Animation Shop Jasc Animation Shop
    İngilizceÜcretsiz11.30 MB
  • Cinema 4D Studio Cinema 4D Studio
    İngilizceDeneme Sürümü3.15 GB