MemoriesOnTV

MemoriesOnTV

Versiyon/Sürüm4.12
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu7.43 MB
ÜreticiPictureToTV
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (7.43 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Profesyonel Slayt Hazırlama Programı

Video ve resim dosyalarınızla MemoriesOnTV sayesinde profesyonel slaytlar hazırlayabilir çok güzel sunumlar oluşturabilirsiniz. MemoriesOnTV Slayt hazırlama programları arasında lider konumda gösterilmiş ödüllere layık görülmüştür.

MemoriesOnTV4

MemoriesOnTV

Fotoğraf ve slideshow ile hazırlayacağınız slaytlar sayesinde sunumlarınızda fark yaratabilirsiniz. Eşsiz tasarım özelliklere sahip MemoriesOnTV uygulama tamam sınırsız kullanım ve ücretsiz paketiyle hizmet veriyor. Gelişmiş özellikleri bir çok slayt hazırlama programından farklı kılıyor. Slayt geçişlerine en güzel efektleri vererek sunumları fark yaratmasını sağlayın. Slaytı hazırlarken bir çok yazı renklendirme seçeneğinden bir çok yazı sitilinden faydalanabilirsiniz. Slaytların hızlı bir şekilde hazırlamanıza imkan sağlayıp slaytlarınızın ön izlemesini yapabilir seyredebilirsiniz.

Hazırlanan slaytlara arka fonuna ses ekleyebilir her sayfayı farklı modellerle hazırlayabilirsiniz. Özgürce bütün özelliklerinde faydalanabileceğiniz yazılımın teması her seviyeden kullanıcının kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır. Bu sayede her seviyeden kullanıcının kolayca kullanabilmesi sağlanmıştır. indirson ekibi değerli kullanıcımıza iyi günlerde yazılımı kullanmasını diler.

MemoriesOnTV Kurulum Kullanım Videosu

Slayt Sunum Hazırlama Programı bilgisayarınızı bir televizyon gibi kullanmanızı sağlayan tv izleme programının sisteminize indirmeden itibaren tüm kurulum aşamasını takip edip sağlıklı biçimde yükleme işlemini tamamlayabilmeniz adına aşağıda yer alan video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. MemoriesOnTV Programın içeriğinde neler olduğunu nasıl yüklenmesi gerektiğini izlemenizi sağlayan kısa video çekimini izlemenizde yarar olduğunu düşünüyoruz.

MemoriesOnTV Programı Ekran Görüntüsü

293 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Jasc Animation Shop Jasc Animation Shop
  İngilizceÜcretsiz11.30 MB
 • Cinema 4D Studio Cinema 4D Studio
  İngilizceDeneme Sürümü3.15 GB
 • Instagiffer Instagiffer
  ingilizceÜcretsiz27.87 MB
 • Photo Flash Maker Photo Flash Maker
  enÜcretsiz39.03 MB
 • MemoriesOnTV HAKKINDA YORUM YAZIN