Fotoğraf Makyaj Programı

Fotoğraf Makyaj Programı

Versiyon/Sürüm7.2 Build 722
LisansDeneme Sürümü
DilTr-En
Dosya Boyutu3.2 MB
ÜreticiTimur Fatykhov
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/WinNT/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Ekim 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.2 MB) iOS için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Ücretsiz Resim ve Fotoğraf Rötuş Yapma Programı

MakeUp Instrument dijital makyaj (Rötüş) uygulaması diye adlandırılan programın bir çok fonksiyonel özellikleri mevcuttur. Kendinizin veya başkalarının resimlerini en iyi şekilde düzenleyebilen bir araçtır.

Eğer sizlerde görünümünüz üzerinde oynamalar yapmak istiyorsanız tam size göre bir uygulamadır. Dudaklarınızı uygulama üzerinde renklendirebilir eğer sivilceleriniz mevcutsa basit yöntemlerle silebilirsiniz. Bunu yaparken hiç bir photoshop bilgisine sahip olmanıza ihtiyaç yoktur. Her düzeyde ki kullanıcının sorun yaşamadan özgürce kullanabileceği bir yazılımdır.

Fotoğraf Makyaj Programı ile görünümünüz üzerinde en kaliteli değişimleri MakeUp Instrument dijital makyaj yazılımıyla kolaylıkla yapabileceksiniz. Kenidinizi sizlerde tanıyamayacak ne kadar kaliteli değişimler olduğunu görebileceksiniz. Göz renklerinizin rengini basit yöntemle değişebilir yüzünüzde bulunana kırışıklıkları hemencik giderebilirsiniz.

Fotoğraf  rötüş yapma düzenleme programı resimlerinizin üzerinde bazı değişiklikler yaptıktan sonra jpg,bmp ve bmp gibi resim fortmatlarına kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz. www.indirson.com ekibine şikayetlerinizi ve yorumlarınızı bizlere aktarabilirsiniz. Ekibimiz sizlere değerli zamanlar diler. Dijital fotoğraflarınız üzerinde büyük fark yaratacak kaliteli fotoğraflar ortaya koyabilecek değişiklikler yapmanızı sağlar.

MakeUp Instrument fotoğraf ve resimleri ince ayrıntısına kadar en iyi şekilde düzenleyip farklı tasarımlar yaparak güzel görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. Fotoğraflar üzerinde Rötüş olarakta büyük başarı sağlamış olan programı ücretsiz ve sürekli güncellenmesiyle son sürümünü hemen indir butonuna basarak indirebilirsiniz. Aşağıda yer alan kurulum esnasında çekilmiş olan ekran fotoğraflarını ön izleme yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

MakeUp Instrument Programı Ekran Görüntüsü

202 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Adobe Photoshop Adobe Photoshop
  enDeneme Sürümü2.1 MB
 • FotoSketcher FotoSketcher
  İngilizceÜcretsiz9.9 MB
 • Online Poster Designer Online Poster Designer
  İngilizceDeneme Sürümü9 MB
 • FastStone Photo Resizer indir FastStone Photo Resizer indir
  İngilizceÜcretsiz1.53 MB
 • Fotoğraf Makyaj Programı HAKKINDA YORUM YAZIN