Mafia 3 Oyunu indir

Mafia 3 Oyunu indir

Versiyon/SürümMafia 3
LisansÜcretli
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici2K Games
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi29 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Mafia 3 Açık Dünya Tabanlı Mafyacılık Oyunu

Başarılı oyun senaryosu ve kaliteli ekran çözünürlüğü ile oyun tarihinin en başarılı mafya oyun serisinin sonu. Yepyeni oyun grafiği ve yeni hikayesi ile Mafia oyun severleriyle buluşuyor. Türkçe dil desteğinin bulunması oyunun görevlerini daha iyi anlayarak tamamlamamız için kolaylık sağlıyor.

Mafia 3 Oyunu Hikayesi ve Nasıl Oynanır?

GTA 5 benzeri oyunlarının en güçlü rakibi olarak piyasaya giren aksiyon oyunu senaryosu ve oyun hikayesi ile dikkat çekiyor. Bir önceki sürümünde oyun hikayesinden daha yakın bir geçmişe yolculuk edip tüm görevleri başarıyla gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Mafia 3 Açık Dünya Mafya Aksiyon Oyunu 1968 yılında geçen mafyacılığı Lincoln Clay karakteriyle Vietnem savaşına götürüyor.

Oyunun kahramanı Lincoln birçok suça bulaşmış sabıkalı bir zanlı ve savaş sonrasında geçmişinden kurtulmak için bazı işler yapmaya karar vermiş. Fakat bazı işler planladığı gibi yürümeyince büyük İtalyan mafyası tarafından saldırıya uğramıştır. İşte tamda burda Mafia 3 mafya oyunun aksiyon dolu intikam alma serüveni başlıyor. İntikamı gizli saklı almak için açık Dünya mafyacılık oyununda tüm görevleri başarıyla gerçekleştirin. Mafia III oyunu android ve Windows tabanlı işletim sistemlerinde oynamak için sürümleri bulunuyor.

613 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Delta Force Xtreme 2 Delta Force Xtreme 2
  İngilizceÜcretsiz497 MB
 • SKILL: Special Force 2 SKILL: Special Force 2
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz19.5 MB
 • Critical Ops Oyunu Critical Ops Oyunu
  İngilizceÜcretsiz305 MB
 • Far Cry 5 Oyunu Far Cry 5 Oyunu
  İngilizceÜcretli
 • Mafia 3 Oyunu indir HAKKINDA YORUM YAZIN