Mafia 2

Mafia 2

Versiyon/Sürüm2
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu
Üretici2K Games
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Mafia 2 Aksiyon Oyunu

Mafia 2 oyununu sitemizden ücretsiz indirip bilgisayarınıza sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz. 2002 yıllarında oyun severleriyle buluşan Mafya 2 indir oyunlarına düşkün kullanıcılar için Türkçe Mafia The City of Heaven 1’in serisidir.  En iyi aksiyon oyunları arasında yerini almış ve binlerce kullanıcısının gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Mükkemmel bir senaryo ile karşımıza çıkan oyun gelecek zamanda ki teknolojiyi yansıtan konular ele alınmıştır.

mafia 2

Mafia: The City of Lost Heaven 2

Mafia 2 Hikayesi

Oyunun hikayesi 2.Dünya savaşının ve ileriki yılların nasıl olacağına değinerek ilerlemektedir. Vito Scalleta oyunda karakterimizin ismi ve vazgeçilmez özelliklere sahip bir karakter. Bu karakterin ve oyunun yönetimi tamamen siz oyun severlerin elinde olacaktır.

Mafia 2 Türkçe oyunu İtalya’da gözlerini yoksulluk içerisinde açan ve Amerika’ya göç etmiş bir ailenin çocuğudur. Çocukluğu yoksulluk garibanlık içerisinde geçen Vito gençlik döneminde para geliri sağlamak için gelir elde edebileceği yollar aramaya başlar. Lakin gelir aradığı kapılar öyle çok hayırlı türden değildir. Arkadaşı Joe ile bir çok soygun planları düzenleyerek büyük soygunlar yapmışlardır. Gerçekleştirmekte oldukları bir soygunda Vito başarılı olamamış polise yakayı kaptırmış arkadaşı Joe Barbara kurtulabilmiş. Cezaevine giren Vito bir süre geçtikten sonra 2.Dünya Savaşı meydana gelmiş. Bu sırada askere ihtiyaç duyan ordu Vito’yu askeriye’ye alarak cezasından bu sayede kurtulmuştur.

Vito Karakteri Ordu Hayatı

Cezaevinden orduya katılarak kurtulan Vito orduda iken ailesini ziyaret etme kararı alır ve bu sırada Joe Barbara ile de görüşmeye gider. Arkadaşı Joe ile görüşme gerçekletirdikten sonra Joe’nun Mafya‘ya katıldığını büyük işler çevirdiğini öğrenir. Joe arkadaşı Vito’nun askeriye görevine bir şekilde son vererek Mafya’ya katılmasını sağlar. Maceraya hazır olun Vito’nun Mafya kariyeri bu sayede başlıyor. Yaşacağınız maceralara hazır olun.

Mafia 2 Oyunu Özellikleri

Teknolojinin her geçen gün ilerlemesine karşın büyük bir titizlikle yapılmış olan oyunun grafik özellikleri oldukça başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Kaliteli bir senaryosu olan oyun çok kısa zamanda binlerce kullanıcıya ulaşmıştır.  Mafia 2 Oyunu içerisinde yağan kar yağışlarının gerçeği aratmaması, araçlar üzerinde ki tozlanmaların ve çatışmaların çok gerçekci olması bizleri oyunun bağımlısı haline getirmektedir. Konuşmaları oldukça gerçekci olan karakterlerin yüz tiplemeleri de gerçeği andırmaktadır. Oyun ilerledikçe hikayesine 1970’lerde Amerika’da bulunan klasik nostalji otomobiller ile karşılaşacağız. Bu araçlar 2.Dünya Savaşı öncesi kullanılmış 1930 yıllarında en lüks araçları olma özelliği göstermiştir.

Not: Bu eşsiz Aksiyon oyununu www.indirson.com sitesinden tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyunu indirdiğinizde Steam adlı programın kurulu olması gerekmektedir. Steam sayfasında bir hesap oluşturduktan sonra oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Mafia 2 Aksiyon Oyunu Ekran Görüntüsü

Mafia The City of Lost Heaven 2 download Mafia The City of Lost Heaven 2 oyunu Mafia The City of Lost Heaven 2

938 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Far Cry 2 Far Cry 2
  İngilizceÜcretsiz60.4 MB
 • Doom 3 Doom 3
  İngilizceÜcretsiz461 MB
 • Operation7 Operation7
  İngilizceÜcretsiz1.4 GB
 • Swat 4 Swat 4
  İngilizceÜcretsiz183 MB
 • Mafia 2 HAKKINDA YORUM YAZIN