Mafia 2 Save Dosyası

Mafia 2 Save Dosyası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.53 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (6.53 MB)

Mafia 2 Oyunu Bölüm Bölüm Yüzde 100 Save Dosyası

Mafia 2 save dosyası indir, Mafia 2 oyunu için bölüm bölüm bitmiş % 100 save dosyası. Oyunun yüzde 100 save sorununu çözen paketiyle oyundaki tüm görevlerin bitmiş ve tüm bölümleri açık şekilde karşınıza getiriyor.

Oyun dünyasında çok başarılı bir yere ulaşan Mafia 2 oyunu, oyuncular tarafından birçok tepkiyle karşı karşıya gelmektedir. Bölümleri geçmenin ve verilen görevleri yapabilmenin zorluğunu bırakın oyunda kaldıkları yerden devam edemedikleri gibi birçok unsular karşı karşıya kalmaktalar. Tüm bu sorunları çözebilmek adına oyun severler için Mafia 2 save dosyası sizlerle paylaşıyoruz.

Aslına bakarsanız oyun bölümlerinin ve görevlerinin zor olması Mafia 2’nin kalitesinden ödün vermemesinden kaynaklanıyor. Birçok oyuna benzer durumla karşılaştığımız için bu sorunu Mafia 2 % 100 save dosyası sayesinde sorunu çözebiliyoruz. Geçemediğiniz bölümlerin geçildiği ve zorlu görevlerin tamamen bitirildiği dosya sizi kurtarıyor. Oyunda kaldığınız yerden bölüm bölüm devam edebilmek için çeşitli başlangıç noktalarıylada karşılaşıyoruz.

Mafia 2 Save Dosyası Nereye Atılır

Eğer Windows 7 ve 8 işletim sistemine sahip bilgisayar kullanıyorsanız indirdiğiniz arşiv dosyasında yer alan dosyaları C:\Users\PC\AppData\Local\2K Games\Mafia II\Saves klasörü içerisine atmanız gerekiyor.

Windows XP için oyunun kurulu olduğu C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\2K Games\Mafia II\Saves\76561201696194287 dizinine arşiv dosyasındaki save dosyalarını kopyalayıp yapıştırmanız yeterlidir.

    Benzer Programlar

  • First Blood indir First Blood indir
    TürkçeÜcretsizWeb
  • Apex Legends Apex Legends
    İngilizceÜcretsiz64.3 MB