Logo Design Studio

Logo Design Studio

Versiyon/Sürüm3.5.2.0
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu28.18 MB
ÜreticiSummitsoft Corporation
İşletim SistemiWin7/Vista/2003 Server/WinXP/Win2000
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (28.18 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Logo Design Studio Logo Tasarlama Programı

Logo oluşturma uygulaması Logo Design Studio sayesinde profesyonel logolar hazırlayabilecek tasarım sırasında her türlü görsel ayarlamalarını yapabileceksiniz. Uygulamanın içinde bir çok hazır logolar bulunuyor istediğiniz logoyu seçerek istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Logo Design Studio

Logo Design Studio

Bayrak, küre, levha ve spor içerikli logolar bulunduran yazılım kişinin isteğine göre logo seçip tasarlama imkanı sunuyor. Özel tasarlayacağınız logolar için farklı yazı tipleri ve birbirinden güzel efektler sunuyor. Profesyonel bir şekilde istediğiniz logoları hızlıca hazırlamanızı sağlıyor. Logo Design Studio son sürümü ile gelen kategorilendirme özelliği mevcuttur. Bu kategoriler bizlere hangi alan üzerinde logolar hazırlayacağımızı belirtmemizde kolaylık sağlıyor.

Fransızca ve ingilizce dil paketi ile ücretsiz hizmet veren yazılım kurulumu bittikten sonra toplamda 20 den fazla kategori barındırıyor. Güvenlik, teknoloji, seyehat, sanat,yemek,şirket ve çocuk gibi kategorileri ile istediğimiz logolara hızlı bir şekilde erişmemizi sağlıyor. Logo Design Studio ile TIFF, PNG, WMF, PDF,BMP ve JPEG gibi formatlarla sorunsuz çalışıyor. www.indirson ekibi güzel günlerde logo oluşturmanızı diler.

Logo Nasıl Oluşturulur?

Logo Yapma  Programı  ana ekranında bulunan “Blank Logo Canvas” butonuna tıkladıktan sonra üzerinde çalışacağınız logo kategorisini de seçtikten sonra menüde bulunan araçlar sayesinde logolarınızı profesyonel bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Araçlar sayesinde istediğiniz renklendirmeyi,yazı biçimini veya efektleri verebilirsiniz. Böylelikle en iyi logoları tasarlayıp müşteriye sunabilirsiniz. İyi çalışmalar diliyoruz.

Logo Design Studio Kurulum Videosu

Logo Design Studio Programı Ekran Görüntüsü

 

434 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Adobe Photoshop Adobe Photoshop
  enDeneme Sürümü2.1 MB
 • FotoSketcher FotoSketcher
  İngilizceÜcretsiz9.9 MB
 • Online Poster Designer Online Poster Designer
  İngilizceDeneme Sürümü9 MB
 • FastStone Photo Resizer indir FastStone Photo Resizer indir
  İngilizceÜcretsiz1.53 MB
 • Logo Design Studio HAKKINDA YORUM YAZIN