AMD Driver Uninstaller

AMD Driver Uninstaller

Versiyon/Sürüm13.0.1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.67 MB
ÜreticiWagnard
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi2 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.67 MB)

AMD Ekran Kartı Sürücüsü Kaldırma Programı

AMD Driver Uninstaller indir, Windows sistem uyumlu ekran kartı kaldırma programı ile bilgisayar kullanıcıları için her geçen gün yeni bir sistem ve güncelleştirme ile bilgisayarlarındaki ekran kartlarını güncelleme ve yenileme işlemleri yapmaktadır. Daha iyi ve etkili bir şekilde kullanmaları için yenilikler sunulmaktadır. Ancak bu yeniliklerin hepsi mevcut donanım ve işletim sistemi ile tam olarak uyum sağlamadığı zaman çeşitli sorunlara neden olmaktadır. Bu sorunları çözmek için geliştirilen yan uygulamalardan olan  ekran kartı sürücüsü kaldırma programı mevcuttur.

Display Driver Uninstaller Ne İşe Yarar?

Yapılan güncelleştirmeler sonucunda ekran kartınızla ilgili yaşadığınız sorunları Driver Uninstaller download ile kolayca çözebilirsiniz. Yapılan yenilikler eğer eski sisteminizi zorluyor ve çeşitli çakışmalar yaşanıyorsa bilgisayarınızın görüntü kalitesiyle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğer yeni bir ekran kartı taktığınız halde bu sorunları yaşıyorsanız eski ekran kartı sürücünüz de işlem yapmaya devam ediyor demektir. Bu durumda ortaya çıkan sorunlardan kurtulmak için kullanımı oldukça basit olan AMD Driver Uninstaller programını bilgisayarınıza yüklemeniz yeterli olacaktır.

Driver Uninstaller Nasıl Kullanılır?

Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra bilgisayarınız güvenli modda açılacaktır. Bu işlem sonrasında  ekran kartı sürücüsü kaldırma programı ile silmek istediğiniz sürücüyü seçerek eğer tamamen kaldırmak istiyorsanız “ clean and restart “ seçeneğini yeni bir ekran kartı eklemek istiyorsanız “ clean and shutdown “ seçeneğini işaretleyerek işleminize devam edebilirsiniz.

AMD Driver Uninstaller Özelliği

İşlemleriniz sonrasında ekran kartınızın yasal üreticisi olan firmanın güncel ve yasal yazılımını indirerek sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. İntel, AMD, NVIDIA ekran kartı sürücüleri ile uyumlu bir programdır.

    Benzer Programlar

  • Driver Genius Professional Driver Genius Professional
    TürkçeÜcretsiz14.5 MB
  • DriverPack Solution DriverPack Solution
    TürkçeÜcretsiz1.2 MB
  • AMD Driver Uninstaller HAKKINDA YORUM YAZIN