LinkedIn Android

LinkedIn Android

Versiyon/Sürüm3.1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu6.70 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (6.70 MB) Android indir

LinkedIn Profesyonel İş Ağı Sosyal Medya Uygulaması

LinkedIn indir, daha profesyonel iş dünyasında kişilerinizi oluşturabileceğiniz farklı sosyal iş ağ uygulamasıdır. Linkedin daha çok iş dünyasında kullanılan LinkedIn uygulaması sayesinde iş hayatına dair yeni haberleri, sektörlere yönelik haberleri alabilir ve hayalini kurduğunuz işi bulabilirsiniz. LinkedIn uygulaması kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. LinkedIn sosyal ağ uygulamasındaki profilinizin profesyonel bir özgeçmişiniz olduğu da söylenebilir. Dolayısıyla buna yönelik paylaşımlara ağırlık vermelisiniz.

LinkedIn Apk Özellikleri

LinkedIn uygulamada kariyer hedeflerinizi göz önünde bulundurarak sağlam bir profil oluşturmalısınız. İş ilanları, şirketler ve gruplar içinde aramalar yapabilirsiniz. Markanızı profesyonel anlamda oluşturabilir ve kendinizi en iyi şekilde tanıtabilirsiniz. Profiliniz ile hikayenizi en güzel şekilde anlatabilirsiniz. Ağınızı geliştirin ve alanınızda çalışan diğer profesyonel insanlarla kontak kurun. Makaleler paylaşarak sektör üzerine bilgilendirmeler yapabilir; düşünce lideri olabilirsiniz. LinkedIn Android Uygulama ücretsiz sunulsa da üye olduktan sonra Premium hesaba geçerek daha büyük işler yapabilirsiniz. Sektörde tanınan bir isim olmak için sürekli iletişimde kalın ve ağınızı sürekli geliştirin. Uygulama Türkçe dil desteğiyle sunulmaktadır.

LinkedIn Apk Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Linkedin uygulamayı Play Store üzerinden ücret ödemeden saniyeler içinde indirebilirsiniz. Uygulama 22 MB’lık boyutuyla saniyeler içinde cihazınızdaki yerini almaktadır. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı açmalı ve üyeliğinizi yapmalısınız. Üyelik işlemleriniz için gerekli bilgileri eksiksiz olarak girdikten sonra üyeliğinizi tamamlamalısınız. Sonrasında üye girişi yaparak hemen profesyonel sanal dünyanızı oluşturabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Quora Quora
    İngilizceÜcretsiz7,3M
  • Happn indir Happn indir
    TürkçeÜcretsiz3.40 MB