LEGO Digital Designer

LEGO Digital Designer

Versiyon/Sürüm4.3.9
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu146 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (146 MB)

Üç Boyutlu 3D Tasarım Programı

LEGO Digital Designer indir, Üç boyutlu tasarım programı grafik logo tasarlamayı seven yeni şeyler üretmeyi seven insanlarımız için birebir bir 3d logo gafik tasarım programıdır. Sizlerin hayal gücünü zorlayabilecek yepyeni oyuncak üretme yazılımı olan en güzel tasarımları icaat edebileceğiniz bir uygulamadır. 3D tasarımlarınızı rahatça yapacağınız bir programdır.

Sizlerin tasarladığı LEGO sistemiyle yapabilmenizi sağlayan bu sayede yepyeni oyuncaklar üretmenizi sağlar. Bu yeni tasarladığınız oyuncakları ister yazıcıdan çıkartın isterseniz de malzemeleriniz alıp kendi oyuncağınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Veya oluşturmuş olduğunuz oyuncak türlerini LEGO’nun ana sayfasından internet üzerinde alışverişi yapabilme olanağı sağlamaktadır.

3 Boyutlu Oyuncak Tasarlama uygulaması bir çok kişinin uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanabilmektedir. Güzel tasarlanmış arayüzü menülere anında ulaşabilme imkanı ve renkli temasıyla sizlerin yazılımı sevmeniz sağlanıyor. Böylelikle hem sizler hemde çocuklarınızı kendilerini geliştirebilmesi için uygulama daha cazip bir hal alabilmektedir.

LEGO Digital Designer her yaştan insana hitap edebilen bir çok kişinin oyunu rahat ve keyifli bir şekilde oynanması sağlanmaktadır.Üç Boyutlu 3D Tasarım Programını son sürümünü sitemizden indirebilir ve wwww.indirson.com ekibine her türlü soru şikayetlerinizi sorabilirsiniz. İçerisinde özel yardım kitapçığıyla tüm kullanıcılarına hizmet verir ve yapmak istediğiniz tasarımlarda sizlere yardımcı olabilmeyi sağlamaktadır. Eksik olan parçaları da web adresinden satın alarak gerçekleştirebilirsiniz.

2016 sürümüne yükseltilmesiyle lego digital designer 3D boyutlu tasarım programının özellikleri geliştirilmiş profesyonelce kullanabileceğiniz araçlar yerleştirilmiştir. Ücretsiz ve Windows uyumlu PC sistemlerinde çalışabiliyor.

LEGO Digital Designer Programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Gimp indir Gimp indir
    TürkçeÜcretsiz17M
  • Fatih Kalem Akıllı Tahta Fatih Kalem Akıllı Tahta
    TürkçeÜcretsiz51.9 MB