LEGO Digital Designer

LEGO Digital Designer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 1,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm4.3.9
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu146 MB
ÜreticiLEGO Group
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (146 MB) Mac indir

Üç Boyutlu 3D Tasarım Programı

LEGO Digital Designer indir, Üç boyutlu tasarım programı grafik logo tasarlamayı seven yeni şeyler üretmeyi seven insanlarımız için birebir bir 3d logo gafik tasarım programıdır. Sizlerin hayal gücünü zorlayabilecek yepyeni oyuncak üretme yazılımı olan en güzel tasarımları icaat edebileceğiniz bir uygulamadır. 3D tasarımlarınızı rahatça yapacağınız bir programdır.

LEGO Digital Designer

LEGO Digital Designer

Sizlerin tasarladığı LEGO sistemiyle yapabilmenizi sağlayan bu sayede yepyeni oyuncaklar üretmenizi sağlar. Bu yeni tasarladığınız oyuncakları ister yazıcıdan çıkartın isterseniz de malzemeleriniz alıp kendi oyuncağınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Veya oluşturmuş olduğunuz oyuncak türlerini LEGO’nun ana sayfasından internet üzerinde alışverişi yapabilme olanağı sağlamaktadır.

3 Boyutlu Oyuncak Tasarlama uygulaması bir çok kişinin uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanabilmektedir. Güzel tasarlanmış arayüzü menülere anında ulaşabilme imkanı ve renkli temasıyla sizlerin yazılımı sevmeniz sağlanıyor. Böylelikle hem sizler hemde çocuklarınızı kendilerini geliştirebilmesi için uygulama daha cazip bir hal alabilmektedir.

LEGO Digital Designer her yaştan insana hitap edebilen bir çok kişinin oyunu rahat ve keyifli bir şekilde oynanması sağlanmaktadır.Üç Boyutlu 3D Tasarım Programını son sürümünü sitemizden indirebilir ve wwww.indirson.com ekibine her türlü soru şikayetlerinizi sorabilirsiniz. İçerisinde özel yardım kitapçığıyla tüm kullanıcılarına hizmet verir ve yapmak istediğiniz tasarımlarda sizlere yardımcı olabilmeyi sağlamaktadır. Eksik olan parçaları da web adresinden satın alarak gerçekleştirebilirsiniz.

2016 sürümüne yükseltilmesiyle lego digital designer 3D boyutlu tasarım programının özellikleri geliştirilmiş profesyonelce kullanabileceğiniz araçlar yerleştirilmiştir. Ücretsiz ve Windows uyumlu PC sistemlerinde çalışabiliyor.

LEGO Digital Designer Programı Ekran Görüntüsü

568 kez indirildi

Benzer Programlar

 • GstarCAD GstarCAD
  TürkçeÜcretsiz185 MB
 • Sweet Home 3D Sweet Home 3D
  TürkçeÜcretsiz31.70 MB
 • Stellarium Stellarium
  İngilizceÜcretsiz129 MB
 • Free DWG Viewer indir Free DWG Viewer indir
  İngilizceÜcretsiz44 MB
 • LEGO Digital Designer HAKKINDA YORUM YAZIN