Kur’an Okuma-Öğrenme Programı

Kur’an Okuma-Öğrenme Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm 1.0
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu5.53 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (5.53 MB)

Kuran Okuma Öğrenme Dini Bilgiler

Kur’an Okuma-Öğrenme Programı indir, Müslüman kardeşlerimiz için özel olarak hazırlanmış sesli olarak Kur’an öğrenmenize yardımcı olacak program ile Kuranı Kerimi sesli görüntülü okuyarak anlamış ve öğrenmiş olacaksınız.En ince detayına kadar titizlikle hazırlanmış olan yazılım sizlerin doğru ve hızlı bir şekilde öğrenmenizi sağlıyor. Kuran Okuma Öğrenme sayesinde sizlerde bilgisayarınız başında Kur’an-ı Kerim-i kolay bir şekilde öğrenmek istiyorsanız Kur’an Okuma-Öğrenme Programı nı yüklemeniz gerekmektedir.

Kur'an Okuma-Öğrenme

Kur’an Okuma-Öğrenme

Yazılım içerisinde arama yapma özelliğiyle istediğiniz duaları ayetleri aratarak dinleyebilir veya okuyabilirsiniz. İstediğiniz dualara bu sayede çok kolay bir şekilde erişebileceksiniz. Bu yazılım sayesinde artık Kur’an okuyabilmek kolaylaşacak. Kuranı Kerim’deki bütün süreleri anlamları ile birlikte bulabilir, sesli Kuran okuma özelliinden faydalanabilirsiniz.

Başarılı bir yazılım olup her kullanıcının bilgisayarında bulunması gerektiğini düşünüyoruz. www.indirson.com sitesinde programın ücretsiz indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Herhangi bir aksaklık meydana geldiğinde ekibimize bildirebilirsiniz. Şimdiden değerli zamanlar dileriz.

Kolay kullanılabilir arayüzü  Kuran Okuma-Öğrenme uygulamasın kolay bir şekilde kullanabilecektir. Sitemizde ki paketi tamamen ücretsiz olup sınırsız bir kullanım sağlar. Bu güzel yazılımda emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Kur’an Okuma-Öğrenme Programın Kurulum ve inceleme Videosu

Programın indirmeden itibaren bilgisayarınıza tüm yükleme aşamasını video çekiminde izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca programın ne gibi işlevler sağladığını videoda inceleme yapılarak izleniminize sunulmuştur. Yazılımın tüm detaylarını izleyebilirsiniz. Sesli Kuran ı Kerim Öğreniyorum konumuzu da inceleyebilirsiniz.

Kur’an Okuma-Öğrenme Programı Ekran Görüntüsü

Kur'an Okuma-Öğrenme download Kur'an Okuma-Öğrenme indir

  Benzer Programlar

 • Elmalılı Kuran Tefsiri Elmalılı Kuran Tefsiri
  TürkçeÜcretsiz9 MB
 • Ezan Vakit Ezan Vakit
  TürkçeÜcretsiz4.2 MB
 • Kur’an Okuma-Öğrenme Programı HAKKINDA YORUM YAZIN  Kur’an Okuma-Öğrenme Programı Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. hakan9000 dedi ki:

   Çok güzel kuran öğreniyorum çok teşekkür ediyorum hazırlayanların ellerine sağlık