Kur’an-ı Kerim Öğrenme indir

Kur’an-ı Kerim Öğrenme indir

Versiyon/SürümSürüm1
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu586 KB
ÜreticiYok
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi8 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (586 KB) iOS indir Android indir

Sesli Elif Ba Kuran-ı Kerim Programı

Kur’an-ı kerim öğrenme programı indir, Kur’an-ı Kerim Öğrenmek isteyenler için Windows tabanlı Kur’an-ı en iyi şekilde okuyabilmek tam Kur’an öğrenmek isteyenler içi fevkalade sesli Kuran dinleme Kuran öğrenme indir programıdır. Ücretsiz Diyanet onaylı hizmet veren yazılım sesli olarak Elif-ba ile başlayıp Kuranı Kerim öğrenmeye giriş olarak başlamaktadır. Diyanet işleri başkanlığının hazırlamış olduğu bu program ile tüm Müslüman kardeşlerimizin ister evlerinde ister iş yerlerinde rahat bir şekilde bu güzel yazılım sayesinde artık Kur’an-ı Kerim‘i en iyi şekilde dillendirebilecekler. Kur’an-ı Kerim Öğrenme yazılımı hem bizlere dinimizin direği olan Namazı dosdoğru kılabilmemiz için yardımcı oluyor hemde yüce kitabımız Kur’an-ı en iyi şekilde okumamız için bizlere yardımcı oluyor.

Kur'an-ı Kerim Öğrenme
Kur-an’da bulunan tüm ayetleri duaları en iyi şekilde yanlışssız öğreteceğinden kuşkunuz olmasın değerli kardeşlerim. Her seviyede ki kullanıcının rahat bir şekilde kullabileceği yazılımı ister bilgisayarlarınızdan veya mobil android ve ios işletim sistemine uygun versiyonlarını indirip Kuran öğrenmeye ilk adımı ücretsiz olarak besmeleyi çekmiş olacaksınız.
Kuran- Kerim Öğrenmek isteyenler bilgisayarınıza kolay bir şekilde kurup gönül rahatlığıyla kullanın. Ekibimize yazımlımlar ile ilgili herhangi bir sorununuz olduğunda belirtin. Artık sizlerde Kur’an-ı en iyi şekilde kolayca öğrenebilmek için bu güzel yazılımdan faydalanın. Güzel sesiyle hoca yardımıyla sesli öğrenebileceksiniz. Hepinize değerli zamanlar dilerim.

Çeviri Programının Kurulum inceleme Videosu

Sesli Kuran Öğrenme pc programında ve mobil sürümlerinde daha iyi bir şekilde faydalanabilmek için ve tüm yükleme aşamalarında izleyeceğiniz yolu daha sağlıklı biçimde atabilmeniz için video çekimini izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Video çekimi sayesinde Sesli Elif Ba Kuran-ı Kerim programın içeriğini görebilir neler olduğunu görebilirsiniz. Tüm kullanıcılarımıza hayırlı günlerde kullanmalarını diliyorum. Programın Android ve ios sürümlerini de rahat bir şekilde indirebilirsiniz. Hem Kuran- ı Kerim öğreneceksiniz hemde sesli Kuran dinleyeceğiniz güzel bir çalışma sizleri beklemektedir. Program Android iphone mobil uyumlu versiyonları ile de sizlerin hizmetindedir.

Kur’an-ı Kerim Öğrenme Programı Ekran Görüntüsü

Kur'an-ı Kerim Öğrenme indir Kur'an-ı Kerim Öğrenme download Kur'an-ı Kerim Öğrenme okuma Kur'an-ı Kerim Öğrenme son sürüm

  Benzer Programlar

 • Moon+ Reader Pro Moon+ Reader Pro
  TürkçeÜcretsiz13.00 MB
 • Deneme Sınavı Deneme Sınavı
  TürkçeÜcretsiz15.8 MB
 • Kur’an-ı Kerim Öğrenme indir HAKKINDA YORUM YAZIN  Kur’an-ı Kerim Öğrenme indir Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. mesut dedi ki:

   nereden indireceğiz, indirme bölümünü göremiyorum