Kripto Video Protector & Media Player

Kripto Video Protector & Media Player

Versiyon/Sürüm2.4.9
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu23.85 MB
ÜreticiRentanadviser.com
İşletim SistemiWin8/Win7/Win10/Win8.1
Eklenme Tarihi6 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Temmuz 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (23.85 MB)

Kripto Video Protector Video Şifreleme ve Video Oynatıcı Programı

Windows bilgisayarda ücretsiz Kripto Video Protector & Media Player indir ile videoları oynatmanızı ve videoları şifreleyen programdır. Yazılım video oynatma hemde videolara parola koyarak videoların güvenliğini sağlayarak koruma altına alan programdır.

Medya Oynatıcı ve Video Şifreleme Kripto Video Protector ile tüm PPMF formatına sahip (video dosyası şifreleme video oynatma) bu formata sahip videolar oluşturmanıza izin vermektedir. Medya PPMF dosyasının video veya ses mp3 dosyası gibi AES-256 sistemiyle şifrelenip paketlenmiş dosya halidir. Program sayesinde PPMF dosyasında herhangi bir veri kaybı yaşamanızı engeller istenildiği vakit dosyanın şifresi girilerek eski orjinal haline dönüşümü gerçekleştirilebilir.

Videoların orjinal dosya adı, dosya oluşturma ve değiştirme gibi tüm düzenleme aktivitelerinde yardımcı olur. Program sayesinde tüm PPMF dosyasının içerisinde mevcut bulunan veriler şifrelidir ve şifresi bilinmeyen hiçbir dosya açılamaz. Şifresini bilmediğiniz dosyayı açamayacağınız gibi orjinal dosya adı belirnemez, video oynatılamaz, içeriği hakkında hiçbir bildi edinilemez ve deşifre edilmesi mümkün değildir.

PPMF Dosyası Tanımı ve İşlevleri

Kripto Video Protector & Media Player programı ile alınmış görüntüler, medyalar, codec bilgileri, videoyu tanımlayıcı etiketler, altyazılar puanlama gibi birçok benzer işlemlerin adıdır PPMF.

PPMF dosyaları sanki klasör içerisindeki resim dosyalarını ön izleme yapıyor gibi poster fotoğraflarıyla birlikte listeleme yapabilir. Poster fotoğrafların üzerinde yer alan video içeriklerini görüntüler, videolar oynatılırken ilerme çubuğunda farenizi gezdirdiğinizde videonun o kısmına ait resimler gösterilir. Bu işlem tıpkı popüler video sitesi YouTube gibi işlev görmektedir. PPMF dosya içerisine şifre girildiğinde hiç bekleme yapmadan geçici dosyayı oluşturup kullandığınız bilgisayarda herhangi bir iz bırakmadan tüm videoları oynatabilir.

Medya Oynatıcı Genel Özellikleri

 • Hiçbir video codec programına ihtiyaç duymadan videolar oynatır. Buna (HEVC x 265 12-bit ile kodlanmış videolarda dahildir.
 • Video altıyazıları Kripto Video Protector & Media Player oynatıcısı ile otomatik algıya sahiptir.
 • Herhangi bir ayar yapmaya gerek kalmadan altyazılar orjinal haliyle gösterilir.
 • Açmak istediğiniz videoya çift tıklayarak direk oynatabilirsiniz.
 • Açılmasını istediğiniz videonun üzerine gelip sağ tıkladığında istediğiniz Kripto Video Protector dosyasıyla oynatabilirsiniz.

Altyazıdan Türkçe Dublaja Çevirme

Belkide Kripto Video Protector & Media Player programının en önemli özelliklerinden birisi budur. Dilini bilmediğimiz video ve filmlerin dillerini istediğiniz dile çevirme yapıyor. Altyazı okumayı sevmeyen, yavaş okuyan, görme engelliler ve diğer sorunları olan kullanıcılar için kesin ve kesin vazgeçilmez bir özellik olduğunu düşünüyoruz.

Altyazılı Film indirme

Yabancı film ve dizilerin eğer altyazıları bile yoksa ve ingilizce dili ile konuşma sağlanıyorsa filme ait olan altyazıyı otomatik bularak indirme olanağı vardır. Tüm film ve dizi altyazıları parmak izine göre veya dosya ismine göre program tarafından kolaylıkla bulunabilmektedir. Kripto Video Protector programı dizilerin sezon bölümünü ve bölüm sayısını otomatik algılar ve detaylı arama yapmanıza gerek kalmaz.

Programın Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • YTubePlayer YTubePlayer
  TürkçeÜcretsiz2.21 MB
 • C Media Player C Media Player
  TürkçeÜcretsiz16MB
 • Kripto Video Protector & Media Player HAKKINDA YORUM YAZIN  casino siteleri