Kolay Resim

Kolay Resim

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/SürümBeta
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu259 MB
ÜreticiBerk Software
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (259 MB)

Kolay Resim İndirici ile İstediğiniz Formatta ve Kalitede Resim indir

Kolay Resim indir, internet üzerinden hızlı ve kolay resim indirmek isteyen kullanıcılar için ücretsiz resim indirme programıdır. Türk program geliştiriciler tarafından Türkçe dil desteği ve kolay kullanılabilir arayüzü sayesinde resim indirme işlemini kolaylaştırmaktadır.

Programı her seviyeden kullanıcı rahatlıkla kullanabiliyor. İndirmek istediğiniz fotoğrafların URL adresi, dosya uzantıları ve resmi seçtikten sonra indirmeyi başlatabilirsiniz. Kolay Resim İndirme Programı sayesinde hızlı resim indirmekte zorlandığınız resimleri toplu olarak indirme işlemi başlatıyor. Özellikle Google Chrome internet tarayıcısı kullanıcıları resim indirme konusunda sorun yaşıyorlar.

Chrome web tarayıcısından vazgeçmemek adına Kolay Resim indir programını hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Programın en dikkat çeken özelliği resimleri istediğiniz formatta indirme imkanı tanımasıdır. Böylelikle indirmek istediğiniz resimleri istediğiniz formata dönüştürme işlemini hızlandırıp vakit kaybetmenize engel olabilmektedir. Kullanımı oldukça basit ve ücretsiz hizmetinize sunulan program resim indirmeyi seven kullanıcılar için oldukça iyi özellikler sunmaktadır.

649 kez indirildi

Benzer Programlar

 • JPEGView JPEGView
  enÜcretsiz1.93 MB
 • PhotoStitch PhotoStitch
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz10.43 MB
 • Google Duvar Kağıdı Google Duvar Kağıdı
  TürkçeÜcretsiz13 MB
 • JAlbum JAlbum
  TrÜcretsiz86.12 MB
 • Kolay Resim HAKKINDA YORUM YAZIN