KitKat Launcher

KitKat Launcher

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm5.1.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.70 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8.70 MB) Android indir

KitKat Launcher Android için Ücretsiz Kitkat Launcher

KitKat Launcher indir – Android KitKat Lollipop TemaKitKat Launcher indir, mobil akıllı telefon ve tabletlerin görünümü değiştirerek kişiselleştirebileceğiniz ücretsiz KitKat ve Lollipop Android tema uygulamasıdır.

Mobil cihazlarınızın kolaylıkla görünüm ve işleyişini değiştirebilmenize olanak tanıyan ücretsiz KitKat ve Lollipop tema uygulamasıdır. Kolay ayarlanabilir yapısı ve geniş kişiselleştirme araçlarıyla harika bir Android deneyimi sunmaktadır.

KitKat Launcher uygulamasının en dikkat çeken özelliği ise hem KitKat hem de Lollipop görünümü vermesidir. İstediğiniz görünüm ve kullanıma sahip bir Android cihaza sahip olabilmenize imkan tanıyan tema uygulamasıdır. Farklı Android sürümlerinden alınan özellikleri tek bir launcher içerisinde bulabilirsiniz.

Kullanıcıların Android telefon ve tablet kullanımların kolaylaştıran bir çok farklı el hareketini destekliyor. Çeşitli bölgelere göre farklı açılır menüler, şeffaflıklar, widgetlar, ana ekran temalar gibi bir çok uygulamaları destekliyor.

KitKat Launcher ile diğer launcher uygulamaları için hazırlanmış tema ve ikon paketlerini de desteklemektedir. Bu sayesinde istediğiniz paketi kullanarak Android cihazınız görünümünü dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

    Benzer Programlar

  • Speedtest by Ookla Speedtest by Ookla
    İngilizceÜcretsiz13,9 MB
  • Speedcheck Speedcheck
    TürkçeÜcretsiz13 MB