Karaoke

Karaoke

Versiyon/Sürüm5.41.03
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu87 MB
ÜreticiMediasoft
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi21 Ekim 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (87 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Karaoke Müziklere Ses Ekleme ve Şarkı Yapma Aracı

Karaoke, müzik yapmayı ve mevcut müzikler üzerinde online Karaoke yapmak isteyenler için ücretsiz müzik programıdır. Program özellikle bilgisayarınızda bulunan Karaoke dosyaları üzerinde düzenlemeler yapabilmeniz için geliştirilmiştir.

Müzik dosyalarınızı değiştirmek ve mevcut müziklere farklı tonlarda efekt vermek için Karaoke programını kullanmanızı tavsiye ediyorum. İçeriğinde çeşitli müzik efektleri vermek için mikser aracı yardımıyla müziklerinize farklı tonlarda seslerle değiştirebilirsiniz. Müziklerin içerisinde bulunan sesleri temizleyip Karaoke dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

Son zamanlarda günah benim Karaoke müziği ve Aleyna tilki’nin cevapsız çınlama şarkısı üzerinde Karaoke oynamaları yapılmaktadır. Müzik ile ilgisi yüksek olan kullanıcılar için Türkçe kullanım seçeneğiyle daha kolay kullanma imkanı tanıyacaktır. Kendi müzik sanat yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz eksiksik ve kusursuz başarılı bir Karaoke programıdır. Müzik konusunda bilgisayar ortamında eğitim alabileceğiniz müzik aletleri çalma kategorimizde bir birinden değişik müzik aletlerinin programlarını indirerek istediğiniz müzik aletlerinin eğitimini  kendi başınıza öğrenme imkanı bulabileceksiniz. Müzik eğitim programları hakkında detaylı bilgi almak ve sitemizden indirmek için ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

461 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Real Piano Real Piano
  İngilizceÜcretsiz55.1 MB
 • CuteDJ CuteDJ
  İngilizceÜcretsiz9.47 MB
 • JamDeck JamDeck
  İngilizceDeneme Sürümü59 MB
 • D`Accord Drums Player D`Accord Drums Player
  İngilizceÜcretsiz2.85 MB
 • Karaoke HAKKINDA YORUM YAZIN