Karaoke

Karaoke

Versiyon/Sürüm5.41.03
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu87 MB
ÜreticiMediasoft
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (87 MB)

Karaoke Müziklere Ses Ekleme ve Şarkı Yapma Aracı

Karaoke indir, müzik yapmayı ve mevcut müzikler üzerinde online Karaoke yapmak isteyenler için ücretsiz müzik programıdır. Karaoke program özellikle bilgisayarınızda bulunan dosyaları üzerinde düzenlemeler yapabilmeniz için geliştirilmiştir.

Müzik dosyalarınızı değiştirmek ve mevcut müziklere farklı tonlarda efekt vermek için Karaoke programını kullanmanızı tavsiye ediyorum. İçeriğinde çeşitli müzik efektleri vermek için mikser aracı yardımıyla müziklerinize farklı tonlarda seslerle değiştirebilirsiniz. Müziklerin içerisinde bulunan sesleri temizleyip Karaoke dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

Son zamanlarda günah benim Karaoke müziği ve Aleyna tilki’nin cevapsız çınlama şarkısı üzerinde Karaoke oynamaları yapılmaktadır. Müzik ile ilgisi yüksek olan kullanıcılar için Türkçe kullanım seçeneğiyle daha kolay kullanma imkanı tanıyacaktır. Kendi müzik sanat yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz eksiksik ve kusursuz başarılı bir Karaoke programıdır. Müzik konusunda bilgisayar ortamında eğitim alabileceğiniz müzik aletleri çalma kategorimizde bir birinden değişik müzik aletlerinin programlarını indirerek istediğiniz müzik aletlerinin eğitimini  kendi başınıza öğrenme imkanı bulabileceksiniz. Müzik eğitim programları hakkında detaylı bilgi almak ve sitemizden indirmek için ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

  Benzer Programlar

 • Moon+ Reader Pro Moon+ Reader Pro
  TürkçeÜcretsiz13.00 MB
 • Deneme Sınavı Deneme Sınavı
  TürkçeÜcretsiz15.8 MB
 • Karaoke HAKKINDA YORUM YAZIN  Karaoke Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

   süper