JPEGView

JPEGView

Versiyon/Sürüm1.0.32
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu1.93 MB
Üreticidkleiner
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi31 Ocak 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.93 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

JPEGView Resim Düzenleme ve Görüntüleme Programı

JPEGView programı indir, jpeg fotoğraf görüntüleyicisi ve düzenleyici bir ücretsiz windows uyumlu fotoğraf programıdır. JPEGView boyutu küçük olarak tasarlanmış yazılımına karşın kullanıcılarına oldukça hızlı ve kaliteli bir fotoğraf düzenleme çözümleri sunmaktadır. JPEG formatı başta olmak üzere; TIFF, BMP ve PNG formatlarını desteklemektedir.

Bilgisayara indirmenin ardından detaylı bir kurulum işlemi gerektirmeyen JPEGView, zip dosyası kapsamında açılarak anında kullanılmaya başlanmaktadır. Basit fotoğraf düzenleme işlemleri arasında, netlik ayarlama, renk ayarı ve diğer sıkça tercih edilen ayarlar kolaylıkla yapılabilir.

Jpegview Ne İşe Yarar?

Jpeg fotoğraf görüntüleyicisi olarak bilinen program kamera görüntü kalitesi her geçen gün artan mobil cihazlar, fotoğrafa ilgisi olan pek çok kişinin iyi bir fotoğraf görüntüleme ve düzenleme yazılımına ihtiyaçlarını artırmaktadır. Bilgisayar ortamında saklanan fotoğrafların her biri için ayrı ayrı ayarlama yapılması bu program sayesinde mümkün hale gelmektedir.

Fotoğraflarına eğlenceli efektler ekleyerek görsel bir sunum gerçekleştirmek isteyenlere hitap eden yazılım 26 dil seçeneği ile dünya çapında kullanıcı kitlesine sahiptir. Bilgisayardaki mevcut programları görüntülemeyi sağlarken aynı zamanda da hayal gücüne bağlı düzenlemeler gerçekleştirmeye olanak sunmaktadır.

Jpegview Programının Özellikleri

Açık kaynak kodlu olarak geliştirilmiş olması nedeniyle kurulum gerektirmeden direkt olarak kullanıma hazır olan JPEGView, aynı amaç için hazırlanmış birçok programa göre daha üstün özelliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Fotoğraf düzenleme işini zor bir iş olmaktan çıkarıp keyifli hale getirmesi nedeniyle son yıllarda en çok tercih edilenler arasında yer almıştır. Daha önce resim düzenleme programlarını kullanmış olanlar rahatlıkla birçok formattaki resimlerini düzenleyebilirler.

70 kez indirildi

Benzer Programlar

 • PhotoStitch PhotoStitch
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz10.43 MB
 • Kolay Resim indir Kolay Resim indir
  TürkçeÜcretsiz259 MB
 • Google Duvar Kağıdı indir Google Duvar Kağıdı indir
  TürkçeÜcretsiz13 MB
 • JAlbum JAlbum
  TrÜcretsiz86.12 MB
 • JPEGView HAKKINDA YORUM YAZIN