jet Video

jet Video

Versiyon/SürümjetVideo 8.1.3 Basic
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu25.33 MB
ÜreticiCOWON America
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi8 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Ocak 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (25.33 MB) Oyna

jetVideo Windows Ücretsiz Hızlı Video Oynatma Programı

jet Video video oynatıcı indir, Windows işletim sistemine sahipseniz jetVideo uygulaması sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Windows kullananlar için üretilmiş olan video oynatıcı uygulaması bir çok medya oynatıcısı ile de sorunsuz bir şekilde çalışır. MP3, OGG, WAV, RM,WMV, MP4,AVI, ASF ve WMA gibi medya video oynatıcı uygulamalarıyla çalışabilmektedir.

Basit kullanışlı arayüzüyle her seviyede olan kullanıcının basitçe kullanabileceği uygulamadır. Bir çok video oynatıcısı ile sorunsuz çalışan uygulama DVD videolarını da hızlı bir şekilde oynatmaktadır. Dosya gezgini sayesinde ister videolarınızı oradan açabilir isterseniz de açmak istediğiniz video dosyalarını sürükleyip uygulamanın üzerine bırakarak açmasını sağlayabilirsiniz. Yazılımın oldukça titizlikle hazırlanmış olması biz kullanıcılar için bir çok imkan sağlamaktadır.

jetVideo Videoları oynatıp durdurabilir. Ses tuşu işlevi ile videolarımızı ister sesli isterde kısık sesde dinleyebiliriz. Ayrıca video oynatıcılarımızı ister tam ekran boyutunda istersekte yarım ekran tercihleriyle kullanımını kolaylaştırmaktadır. Videoların oynatma hızını ayarlayabiliriz ekolayzır ses ayarlama sistemiyle de ortama göre ayarlamalar yapmanızı sağlar. Bir çok video oynatıcı yazılımından farklı özelliklere sahip olan bu yazılımı sizlerde gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Yukarıda saymış olduğumuz bu özelliklerden video oynatırken yararlanabilmektesiniz. Ayrıca şu özelliğine de değinelim alt yazı bilgilendirmesi ile kullanıcılarını daha iyi bir şekilde hizmetlerinden faydalanmanızı sağlamaktadır. jetVideo yazılımını bilgisayarınıza kurduğuzda makinanızı asla yormaz ve medyalarınızı çok hızlı bir şekilde kaliteli piksel ayarlarıyla izlemenizi sağlar. Yazılım üzerinde bir çok testler uygulandı yalnız herhangi bir donma veya videoları açmama gibi bir faaliyet göstermemiştir. Jetvideo windows işletim sistemlerinde ücretsiz bir şekilde çalışmaktadır. Yazılım hakkında yaşayacağınız sorunları www.indirson.com ekibine bildirebilirsiniz. Ekibimize sizlere keyifli zamanlar diler.

jetVideo Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • YTubePlayer YTubePlayer
    TürkçeÜcretsiz2.21 MB
  • C Media Player C Media Player
    TürkçeÜcretsiz16MB
  • jet Video HAKKINDA YORUM YAZIN