JamDeck

JamDeck

Versiyon/Sürüm1.1.6
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu59 MB
ÜreticiOscillicious
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (59 MB)

JamDeck Profesyonel Müzik Yapma Programı

JamDeck indir, müzikle uğraşmayı severler için kendi müziklerini yapabilecekleri profesyonel Windows müzik yapma programıdır. JamDeck Türkçe dil desteği sayesinde müzik araçlarını daha verimli kullanarak en kaliteli müziklerin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

En sevdiğiniz müziği bilgisayarınızdan JamDeck programı içerisinde yükleyin ve müzik yapma işlemi başlasın. Çalmak istediğiniz müziğin ritim, enstrümanı, temposu, fonu ve diğer müzik seslerini seçerek kendi müziklerinizi oluşturabilirsiniz.

İnsanların daha önce hiç dinlemediği ve kulağa hoş gelebilecek dikkat çekici müzikleri yapabilmek Türkçe sürümü ile daha kolaydır. İlgi alanında müzik olan birçok müzik sever kendi müziği yapmak ister ve ünlü sanatçılara daima özen gösterirler. Bunun için mutlaka JamDeck profesyonel müzik yapma programını Windows bilgisayarınıza indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Kendi müziğinizi yapmak mı istiyorsunuz o zaman JamDeck ile ilk adımı atın. SoundCloud müzik yapma aracına göndereceğiniz müzikleri kaydedebilir ve gerekli müzik ses düzenlemelerini yapabilirsiniz. Parmaklarınızın ucunda artık müzik notalarını bilgisayarınızın klavyesiyle yapabileceksiniz. Program sanki bir müzik aleti gibi çalışma performansı sergiler ve mükemmel müzikler ortaya koyabilir.

    Benzer Programlar

  • Moon+ Reader Pro Moon+ Reader Pro
    TürkçeÜcretsiz13.00 MB
  • Deneme Sınavı Deneme Sınavı
    TürkçeÜcretsiz15.8 MB
  • JamDeck HAKKINDA YORUM YAZIN