JamDeck

JamDeck

Versiyon/Sürüm1.1.6
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu59 MB
ÜreticiOscillicious
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (59 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

JamDeck Profesyonel Müzik Yapma Programı

JamDeck, müzikle uğraşmayı severler için kendi müziklerini yapabilecekleri profesyonel müzik yapma programıdır. Türkçe dil desteği sayesinde müzik araçlarını daha verimli kullanarak en kaliteli müziklerin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

En sevdiğiniz müziği bilgisayarınızdan JamDeck programı içerisinde yükleyin ve müzik yapma işlemi başlasın. Çalmak istediğiniz müziğin ritim, enstrümanı, temposu, fonu ve diğer müzik seslerini seçerek kendi müziklerinizi oluşturabilirsiniz.

İnsanların daha önce hiç dinlemediği ve kulağa hoş gelebilecek dikkat çekici müzikleri yapabilmek Türkçe sürümü ile daha kolaydır. İlgi alanında müzik olan birçok müzik sever kendi müziği yapmak ister ve ünlü sanatçılara daima özen gösterirler. Bunun için mutlaka JamDeck profesyonel müzik yapma programını Windows bilgisayarınıza indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Kendi müziğinizi yapmak mı istiyorsunuz o zaman JamDeck ile ilk adımı atın. SoundCloud müzik yapma aracına göndereceğiniz müzikleri kaydedebilir ve gerekli müzik ses düzenlemelerini yapabilirsiniz. Parmaklarınızın ucunda artık müzik notalarını bilgisayarınızın klavyesiyle yapabileceksiniz. Program sanki bir müzik aleti gibi çalışma performansı sergiler ve mükemmel müzikler ortaya koyabilir.

133 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Gismart Guitar Gismart Guitar
  TürkçeÜcretsiz178.7 MB
 • Bağlama Cepte Bağlama Cepte
  TürkçeÜcretsiz
 • Real Piano Real Piano
  İngilizceÜcretsiz55.1 MB
 • CuteDJ CuteDJ
  İngilizceÜcretsiz9.47 MB
 • JamDeck HAKKINDA YORUM YAZIN