IP Finder

IP Finder

Versiyon/Sürüm2.0.0.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu233 KB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 yıl önce
Güncelleme Tarihi10 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (233 KB)

IP Finder IP Adresi Arama ve Bulma Programı

Windows bilgisayarınızda IP Finder indir sayesinde internet ağ bağlantısını ve diğer ağların IP numaralarını test ederek bilgi sahibi olmanızı sağlar. IP Adresi arama programı ücretsiz ve sistemde çok az yer kaplayan program ile tüm IP sorgulama öğrenme aktivitelerinizi kolayca kontrol edebilirsiniz.

IP Adreslerini Otomatik Bulun!

Otomatik IP adresi bulma programı IP Finder ile aradığınız adreleri otomatik bulup adresin hangi ile ait olduğu ve kullanıcının diğer bilgilerini görebilmenizi sağlıyor. IP adreslerinin nerde kullanılıp kullanılmadığı hakkında bilgi veriyor. Bu detayı IP Finder programının içeriğinde yer alan log ekranından görebilirsiniz.

Ağ IP Testleri

IP Finder programı ağlar üzerinde yapılacak olan ufak ama ayrıntılı çalışmalarınızda yardımcı oluyor. Ağ IP bulma, tarama ve gelişmiş arama desteği sunuyor. Testler için gelişmiş network ağ sistemiyle çözüm araçlarıyla hizmet veriyor. İnternet üzerinden sanal bir ağ oluşturup oyun oynak için tasarlanmış Hamachi programını deneyebilirsiniz.

Önemli Not: IP programının sorunsuz çalışabilmesi adına .NET Framework 3.5 programının Windows işletim sisteminde kurulu olması gerekiyor.

IP Finder Programın Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Wifi Hotspot Tool Wifi Hotspot Tool
  İngilizceÜcretsiz1.23 MB
 • My WIFI Router My WIFI Router
  İngilizceÜcretsiz16.59 MB
 • IP Finder HAKKINDA YORUM YAZIN  IP Finder Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. sedat tasan dedi ki:

   bu program kamera ıp sini buluyomu