IObit Driver Booster

IObit Driver Booster

Versiyon/Sürüm4.0.3.332
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu14 MB
ÜreticiIObit
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi2 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (14 MB)

Windows Kolay Driver Güncelleme Bulma Programı

IObit Driver Booster indir, Windows bilgisayarların driver  sürücü güncellleme programıdır. Bilgisayarlar kullanıcılarının sık sık karşılaştığı problemlerden birisi de sürücü güncellemedir. Birçok kişi bu durumdan yakınmaktadır. Sürekli güncellemeleri takip etmek kullanıcılar için zor bir durumdur. IObit Driver Booster Windows pratik sürücü güncelleme programı ile güncelleme işlemleriniz sorun olmaktan çıkacaktır.

IObit Driver Booster Programının Özellikleri

Programın dili Türkçedir. Kullanım için özel bir çaba harcamanıza gerek yoktur. Bilgisayarda bulunan ve güncellenmesi gereken programları IObit Driver Booster otomatik olarak bulmakta ve kendisi güncellemektedir. Bu sayede en son teknolojide programları takip etmenize gerek kalmadan kullanma imkanına sahip oluyorsunuz. Oyun, iş ve multimedya ile ilgili tüm programları kapsar niteliktedir. Eğer güncellenen programlarda bilgisayarınızla uyumsuz herhangi bir şey olursa yeniliği geri almanız mümkündür. Bu sayede manuel olarak yaptığı işlemlere müdahale etme imkânınız vardır.

Sürücü Yazılımı Nasıl Kurulur?

Sürücü güncelleme programı için bilgisayarın işletim sisteminin Windows7 ve üzeri, Vista, WindowsXP olması gerekmektedir. Program dilinin Türkçe olması kullanıcılar için kolaylık sağlamaktadır. İndirdikten sonra kurulum için yönergeleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Son adımda lisans sözleşmesini okuyup onaylayarak kurulum işlemini tamamlarsınız.

IObit Driver Nasıl Kullanılır?

Otomatik olarak bilgisayarınızdaki programları güncellemek için sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Zaten IObit Driver kendisi güncellenmesi gereken programları bulup güncellemektedir. Bilgisayarın düzenli olarak bakımını yapmayı sevmeyen kullanıcılar için programın işlevi oldukça fazladır.

    Benzer Programlar

  • Driver Genius Professional Driver Genius Professional
    TürkçeÜcretsiz14.5 MB
  • DriverPack Solution DriverPack Solution
    TürkçeÜcretsiz1.2 MB
  • IObit Driver Booster HAKKINDA YORUM YAZIN