Instagiffer

Instagiffer

Versiyon/Sürüm1.64
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu27.87 MB
Üreticijustintodd.me
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Ekim 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (27.87 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Instagiffer Özel Animasyonlu GIF Hazırlama Programı

Profesyonel hareketli GIF emojileri hazırlamanız için gelişmiş araçlarından faydalanabileceğiniz Instagiffer, animasyonlu GIF hazırlama programıdır. Son zamanlarda büyük bir hızla yaygınlaşan özellikle akıllı mobil telefonların çıkmasıyla hareketli gif’ler büyük oranda yaygınlaşmıştır.

Hareketli GIF Yapın! Nasıl Hazırlanır?

Animasyonlu GIF hazırlama programı Instagiffer piyasadaki birçok programdan daha gelişmiş ve farklı sitiller ile çalışma aktivitesi göstermektedir. Hareketli GIF hazırlamak için sadece video ekle kısmına tıklayıp bilgisayarınızdaki videonun konumunu belirleyin. Yada YouTube video kanalında yer alan GIF için seçtiğiniz bir videonun linkini gerekli alana yapıştırmanız gerekmektedir. Animasyonlu emoji sembolleri hazırlamak istenler için 2. seçenek daha kolay yol olarak tercih edilmektedir.

GIF içeriğini Düzenle!

Instagiffer programıyla hazırlamış olduğunuz özel GIF animasyonunu düzenlemek için farklı özel seçenekler sunuyor. Hareketli animasyonda tüm içerikler tamamlandıktan sonra Instagiffer GIF ne kadar uzun sürede hareket edeceğini belirleyin. Instagiffer kare boyutu, yumuşaklık görüntüsü, kalitesi ve diğer seçenekleri kendini ayarlayın. Bu gibi aktiviteleri tamamladıktan sonra animasyonlu GIF video dosyanız istediğiniz emoji gösterisiyle hareketli bir videoya dönüşmüş halde hazır bekleyecektir.

Programın Ekran Görüntüsü

158 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Jasc Animation Shop Jasc Animation Shop
  İngilizceÜcretsiz11.30 MB
 • Cinema 4D Studio Cinema 4D Studio
  İngilizceDeneme Sürümü3.15 GB
 • Photo Flash Maker Photo Flash Maker
  enÜcretsiz39.03 MB
 • MemoriesOnTV MemoriesOnTV
  enDeneme Sürümü7.43 MB
 • Instagiffer HAKKINDA YORUM YAZIN