Instagiffer

Instagiffer

Versiyon/Sürüm1.64
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu27.87 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (27.87 MB)

Instagiffer Özel Animasyonlu GIF Hazırlama

Profesyonel hareketli GIF emojileri hazırlamanız için gelişmiş araçlarından faydalanabileceğiniz Instagiffer indir, animasyonlu GIF hazırlama programıdır. Son zamanlarda büyük bir hızla yaygınlaşan özellikle akıllı mobil telefonların çıkmasıyla hareketli gif’ler büyük oranda yaygınlaşmıştır.

Hareketli GIF Yapın! Nasıl Hazırlanır?

Animasyonlu GIF hazırlama programı Instagiffer piyasadaki birçok programdan daha gelişmiş ve farklı sitiller ile çalışma aktivitesi göstermektedir. Hareketli GIF hazırlamak için sadece video ekle kısmına tıklayıp bilgisayarınızdaki videonun konumunu belirleyin. Yada YouTube video kanalında yer alan GIF için seçtiğiniz bir videonun linkini gerekli alana yapıştırmanız gerekmektedir. Animasyonlu emoji sembolleri hazırlamak istenler için 2. seçenek daha kolay yol olarak tercih edilmektedir.

Instagiffer GIF içeriğini Düzenle!

Instagiffer programıyla hazırlamış olduğunuz özel GIF animasyonunu düzenlemek için farklı özel seçenekler sunuyor. Hareketli animasyonda tüm içerikler tamamlandıktan sonra Instagiffer GIF ne kadar uzun sürede hareket edeceğini belirleyin. Instagiffer kare boyutu, yumuşaklık görüntüsü, kalitesi ve diğer seçenekleri kendini ayarlayın. Bu gibi aktiviteleri tamamladıktan sonra animasyonlu GIF video dosyanız istediğiniz emoji gösterisiyle hareketli bir videoya dönüşmüş halde hazır bekleyecektir.

Instagiffer Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Jasc Animation Shop Jasc Animation Shop
    İngilizceÜcretsiz11.30 MB
  • Cinema 4D Studio Cinema 4D Studio
    İngilizceDeneme Sürümü3.15 GB