Hotspot Shield Elite

Hotspot Shield Elite

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 Puan 4,50 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm6.2.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu13.27 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (13.27 MB)

Windows için Engelli Sitelere Giriş Programı

Hotspot Shield Elite indir, İnternet üzerinde gezinme yasaklı engelli sitelere girmek için en ideal vpn programlarından birisidir. İnternet günümüzde birçok kişi için olmazsa olmazlardandır. İş ya da hobi olarak kullanılmaktadır. Zaman zaman sitelere erişim engellenmektedir. Sitelerin engellenmesi insanlar için sorun teşkil eder. Sorunun çözümü için Hotspot Shield Elite programını indirmeniz mümkündür.

Hotspot Shield Elite Programının Özellikleri

Program yasaklı sitelere giriş programı olarak kullanılmaktadır. Amacı internette engellenmiş sitelere farklı ülkeler üzerinden giriş yapmaktadır. IP adresinizi değiştirerek engelli sitelere ulaşmanız mümkündür. Uygulamada hangi siteler bulunuyorsa o siteler üzerinden internette erişim sağlayabilirsiniz. IP adresinizi gizleme özelliği ile diğer VPN programlarından ayrılmaktadır.

 • İnternete girilen yerin konumunu gizleme
 • Güvenli Web gezintisi
 • iP gizleme
 • Proxy ve VPN ayarları
 • İnternet hızlandırma
 • Güvenli gezinti için ISS şifreleyici
 • Hotspot Shield 2017 güncel sürümü

Hotspot Shield Elite Programı Nasıl Kurulur?

Kurulum için internet bağlantınızın çok güçlü olması gerekir. Sonrasında indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızda virüs programı varsa virüs programını devre dışı bırakmalısınız. Hotspot Shield Elite programı içerisinde bulunan yazılımları virüs programları, virüs olarak algılamakta olduğundan devre dışı bırakılması kurulum açısından daha sağlıklıdır. İnternet üzerinden yasaklı sitelere giriş programını indirebilirsiniz. Daha sonra indirdiğiniz dosyayı çift tıklayarak açmalısınız. Kurulum için size gösterilen yönergeleri takip ederek kurulumu tamamlayın. Daha önce Hotspot programı kurduysanız ve tekrar kurmak istiyorsanız eski olanı kaldırıp tekrar kurmanız gerekmektedir. Programı bu şekilde sorunsuz olarak kurabilirsiniz.

Hotspot Shield Elite Programı Nasıl Kullanılır?

Kurulumdan sonra program otomatik olarak açılacaktır. Açılınca VPN bağlantısını kapatıp tekrar açmanız yeterli olacaktır. Program otomatik olarak kendisi yasaklı siteleri açacaktır.

Hotspot Shield Diğer Sürüm ve İndirme seçenekleri

hotspot shield
hotspot shield Android
hotspot shield ios
Hotspot shield Mac

  Benzer Programlar

 • FREE VPN FREE VPN
 • CM Free VPN CM Free VPN
  TürkçeÜcretsiz40.05