HAGO indir

HAGO indir

Versiyon/Sürüm1.6.8
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu24.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (24.00 MB) Android indir

Hago Sohbet Sosyal medya Uygulaması

HAGO indir, sosyal medyayı eğlenmek için kullanan kişilerin favori uygulamalarından bir tanesidir. Bir çeşit sosyal medya uygulaması olarak tanımlanan HAGO özellikle gençler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Konumunuz üzerinden nerede olduğunuzu tespit eden uygulama bu sayede çevrenizdeki kişilere ulaşabilmenizi, onlarla iletişim kurabilmenizi sağlamaktadır. İçerisinde yüzlerce oyun bulunduran sosyal medya uygulaması aynı zamanda sohbet butonu da bulundurmaktadır. Tercih eden kişiler istedikleri ile doyasıya sohbet edebilmekte, istedikleri şekilde arkadaş olabilmektedirler.

HAGO android her yerden bağlantı kurmaya yardımcı bir sistemden oluşmaktadır. Bu bakımdan cep telefonunuz yanınızda olduğu sürece uygulamayı doyasıya kullanabilmeniz mümkün olmaktadır.

HAGO Özellikler

HAGO uygulamasını indirip kullanmaya başladığınızda hoşunuza gidebilecek birçok oyun önerisi olduğunu fark edeceksiniz. Sonrasında bunlar arasından herhangi birine tıklayarak istediğiniz gibi oyun oynayabileceksiniz. Boş zamanlarını oyunla, sohbetle değerlendirmek isteyen kişiler zaman kaybetmeden HAGO uygulamasını indirebilirler. Birbirinden farklı pek çok alternatifle canınız sıkılmadan uygulamayı kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Sosyal medyayı oyun için kullanıyorum diyen herkes bu uygulama ile aradığını bulabilmektedir. Bunun dışında birçok kişi oyun oynarken sohbet etmeyi de ihmal etmemektedir.

HAGO İndir

HAGO sohbet indirip kullanmak istediğinizde cep telefonunuzun mobil market bölümüne giriş yapmalısınız. Uygulama ismini girerek birkaç dakika içerisinde kolayca indirme işlemini tamamlamalısınız. Sonrasında aç diyerek açabilir, oyun kategorilerini ve alternatifleri görebilirsiniz.

Binlerce kişi tarafından kullanılan uygulama bugün tercih edilen en eğlenceli uygulamalar listesinde yerini almaktadır.

    Benzer Programlar

  • Quora Quora
    İngilizceÜcretsiz7,3M
  • Happn indir Happn indir
    TürkçeÜcretsiz3.40 MB