GÜNDEM Haber

GÜNDEM Haber

Versiyon/Sürüm2.5.9
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.80 MB
ÜreticiKloudpeak Networks Inc.
İşletim SistemiAndroid Mobil / iphone Mobil
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Aralık 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (5.80 MB) iOS indir Android indir

Gündem Haber Mobil Son Dakika Haber Takip Uygulaması

GÜNDEM haber indirr, Gündem Haber android işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış gündemi haberi son dakika takip uygulamasıdır. Günün her anı dünyadan ve ülkeden son dakika haberler alabilmek, gelişmeleri takip edebilmek isterseniz GÜNDEM uygulaması ile bunu rahatlıkla yapabilirsiniz. Herhangi bir televizyon ya da bilgisayara bağlı kalmadan yalnızca cep telefonu veyahut tabletlerinizle dünya gündemine hâkim olabilirsiniz.

GÜNDEM Android uygulaması, haber takibi yapmayı sevenler için ideal bir uygulamadır. Üstelik cep telefonlarında son derece pratik bir kullanıma sahiptir.

GÜNDEM HaBER Nedir?

GÜNDEM haber uygulaması için bir çeşit haber takip uygulaması demek doğru olacaktır. Dilediğiniz herhangi bir alanda gündemi yakından takip etmek istediğinizde, cep telefonunuza dokunmanız yetecektir.

Kullanıcı dostu bir kullanıma sahip olan Gündem haber android uygulaması, basit bir sisteme sahiptir. Bu özelliği ile anlık dokunuşlarla istediğiniz herhangi bir sayfaya ulaşabilirsiniz. Genç yaşlı fark etmeksizin her kullanıcının rahatlıkla benimseyebileceği bir arayüze sahiptir.

GÜNDEM Haber Özellikleri

Haber takip uygulaması şeklinde tanımlanan GÜNDEM iphone android uygulaması yalnızca haber üzerine tasarlanmamıştır. Aynı zamanda fıkra ve komik içerik bölümüyle keyifli vakit geçirmeyi de amaç edinmektedir. Günün stresinden kurtulmak için kısa bir mola vermek istediğinizde bu uygulama ile neşeniz yerine gelecektir.

Sosyal medya bağlantısı bulunan GÜNDEM iphone ios ve android uygulaması hem Twitter hem de Facebook üzerinden paylaşım yapabilmeyi sağlamaktadır. Dilerseniz arkadaşlarınıza gönderebilme şansınız da bulunmaktadır.

Kendini devamlı güncelleyen bu uygulama sayesinde haber ihtiyacınızı dilediğiniz an, dilediğiniz yerde karşılayabilirsiniz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Carrier Services Carrier Services
    TürkçeÜcretsiz17.1 MB
  • Google Metin Okuma Google Metin Okuma
    TürkçeÜcretsiz18.2 MB
  • GÜNDEM Haber HAKKINDA YORUM YAZIN