GTA Vice City Save

GTA Vice City Save

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu91.70 KB
ÜreticiGTA Mods
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi16 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (91.70 KB)

GTA Vice City Yüzde 100 Bitirilmiş Save Dosyası

GTA Vice City save dosyası indir, Grand Theft Auto (GTA) Vice City serisinin % 100 bitirilmiş save dosyasıdır. Dünyanın en popüler oyunlarından birisi olan oyun için hazırlanmış ücretsiz hazır save paketidir.

Normal şartlarda oyunun senaryosuna göre hiçbir gücünüz ve paranız olmadan sıfırdan oyuna başlıyorsunuz. Bu yüzden hazır save dosyalarını kullanarak oyundan alacağınız zevki iki katına bir anda çıkarabilirsiniz. Tüm görevler, araba, motor ve diğer paketlerin açılmış % 100 save dosyası.

Oyunda lüks içerisinde olabilmek için çok paranız ve size ait saraylar bir anda sizin oluyor. Tüm görevlerin bitirilmiş haliyle karşınıza gelen GTA Vice City Save Dosyası ücretsiz bilgisayarınıza indirip oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

GTA Vice City Save Dosyası Nereye Atılır

Kuruluma başlamadan önce oyunu kapatın. İndirdiğiniz arşiv dosyası içerisinde bulunan GTAVCsf1.b ve GTAVCsf2.b dosyasını oyunun bilgisayarda kurulu olduğu dizine kopyalayın yapıştırın. Yada sürükle bırak yaparak gta vice city save dosyası kurulumunu yapmış olacaksınız. Buna benzer gta ile ilgili oyun ve yamaları indirmek için gta oyunları kategorimizden faydalanabilirsiniz.

Gta 5 oyunun bitmiş % 100 son halini  sizler tamamlayamayıp merak ediyorsanız eğer hazır olarak sizlere sunulan ve GTA 5 %100 Save indir konusunda nasıl yükleneceğini anlatan konuyu okuyup bilgisayarınıza oyunun bitmiş halini yükleyip eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

2775 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Grand Theft Auto 5 iFruit Grand Theft Auto 5 iFruit
  İngilizceÜcretsiz22M
 • GTA 5 Duvar Kağıtları GTA 5 Duvar Kağıtları
  İngilizceÜcretsiz7.32
 • GTA 5 North Yankton Loader GTA 5 North Yankton Loader
  TürkçeÜcretsiz0.32 MB
 • GTA 5 Trainer GTA 5 Trainer
  TürkçeÜcretsiz1.70 MB
 • GTA Vice City Save HAKKINDA YORUM YAZIN