Grand Theft Auto V : The Manual

Grand Theft Auto V : The Manual

Versiyon/Sürüm5.0.21
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu204M
ÜreticiRockstar Games
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi29 Aralık 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Grand Theft Auto V: The Manual GTA 5 Oyun Haritası, Özellikleri ve Kontrolleri

Android Grand Theft Auto V : The Manual APK indir, mobil platformlar üzerinden GTA 5 oyun haritası, oyun kontrolleri, yeni özellikleri ve Rockstar Games GTA 5 oyun hikayesi anlatımı vardır.

Grand Theft Auto V : The Manual APK; çok uzun dönemlerdir oynanan ve heyecanlı bir macerayı içinde barındıran oyundur. GTA 5 oyunua girince kendinizi bir hikayenin içerisinde bulacaksınız. Oyun içerisinde bir suçluyu canlandıracak ve yapması gereken görevleri yerine getireceksiniz. Şimdiye kadar dünya üzerinde çarpıcı derecede oyuncusu olan oyunu, android tablet ya da cep telefonlarınıza indirerek, oynamaya başlayabilirsiniz.

Farklı suçları olan 3 kişinin hayatının birleştiği oyun, zengin renk paleti ve yüksek çözünürlükteki görselleri ile oyuncu açısından daha ilgi çekici bir hale gelmiştir. Grand Theft Auto V : The Manual uygulamasında birden fazla oyuncu ile sürekli geliştirilmiş bir macera göreceğiniz oyunda, bölümler ilerledikçe daha da heyecanlanacaktır.

Grand Theft Auto V : The Manual uygulaması ile GTA 5 (Grand Theft Auto V) oyunu PlayStation®4, PlayStation®3, Xbox One®, Xbox 360® ve PC için kullanılabilir bir uygulamadır. GTA 5 yeni oyun haritası, yeni kontrolleri ve oyun hikayesi yer akmaktadır.

Grand Theft Auto V : The Manual Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rockstargames.gtavmanual&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • GTA 5 Pokemon Modu indir GTA 5 Pokemon Modu indir
    TürkçeÜcretsiz4.32 KB
  • Grand Theft Auto 5 iFruit Grand Theft Auto 5 iFruit
    İngilizceÜcretsiz22M
  • Grand Theft Auto V : The Manual HAKKINDA YORUM YAZIN