GTA 5 Oyunu Save

GTA 5 Oyunu Save

Versiyon/Sürüm5.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu175 MB
ÜreticiRockstar Games
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi2 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (175 MB)

GTA 5 Oyunu Bitmiş Save Dosyası

GTA 5 save indir, Gta 5 oyununun bütün arabaları haritalarının açılmış son hali ile oyunun bitmiş durumundaki % 100 save dosyasını üretsiz indir işlemi yapıp Windows bilgisayarınızın gta 5 save dosyası kısmına yükleyerek oyunun son haliyle ücretsiz oynayabilirsiniz.

Tüm dünyada oyun çılgınlığının en dorukta yaşandığı dönemlerden birinde bulunmaktayız. GTA 5 %100 Save dosyası indir işlemini ücretsiz indirdikten sonra bütün arabaları haritaların açık halini indirip bu alanda özellikle bu süreçte GTA 5 gibi adını herkesin bildiği ve tüm oyun severlerin hayatlarında en az bir kez oynadığı oyunlar, pek çok ekstra paketleri ve yazılımları ile piyasada önemli bir yere sahiptirler.

GTA 5 zorlu görevlere sahip olmasının yanı sıra, kimi zaman asla geçilemeyen bölümleri de barındırmaktadır. Oyunu zevk almak için oynayan birisinin geçemediği kısımları rahatlıkla geçmek için başvurabileceği yazılımlar mevcuttur.

GTA 5  Save Dosyası Özellikleri

GTA 5 oynarken zaman zaman geçemediğiniz bölümlerde takılabilirsiniz ve durum içinden çıkılmaz bir hal alır. Böyle durumlarda milyonlarca kullanıcının başvurduğu bir yöntem olan GTA 5 %100 Save programını kullanabilirsiniz.

%100 Save dosyası sayesinde hem ana senaryoya bağlı kalarak görev tamamlamak hem de ana senaryo ile paralel ilerleyen yan senaryonun içindeki bölümleri geçmek mümkündür.

GTA 5 Save Ne İşe Yarar?

%100 Save programı GTA 5 içinde zorluk çekilen ve geçilemeyen bölümlerin tamamlanmasını sağlar. Bu yazılımı indirdiğiniz andan itibaren oyununuzdaki tüm zorluk sevileri geçilmiş şekilde olur ve oyunun içindeki görevler tamamlanmış hale gelir.

Görevlerden arınmış GTA 5 dünyası içerisinde açık bir şekilde oynamaya devam edebilirsiniz.

GTA 5 %100 Save Nasıl Kullanılır?

Tamamen bitmiş ve en düzgün bir şekilde kayıt edilmiş olan GTA 5 %100 Save programının kullanımı son derece kolaydır.  %100 Save dosyasını ücretsiz olarak indirdikten sonra belgelerim klasöründeki GTA 5 save dosyasını açın. Bu dosyanın içindeki profiles klasörünü açınca karşınıza bir dizi sayı ve rakamdan oluşan tek bir klasör çıkacaktır. Bu klasörün içine %100 Save yazılımını yapıştırarak, GTA 5 oyununuzu çalıştırın ve yazılımınızın yüklenmesini bekleyin. Gta 5 oyununun % de 100 save yamasını bir diğer konumuz olan  GTA 5 %100 Save kısmından indirebilirsiniz.

gta 5 save dosyası nereye atılır kısmı: Windows 10  için C:\ProgramData\Socialclub\RLD!\271590

veya : Belgelerim klasörünü açın Rockstar Games klasörünü bulun GTA V klasörü içinde Profiles klasörüne girin Bu klasördeki 774C1548 dosyasıdır bu dosya yoksa zaten tek bir dosya olacaktır onunu içindedir.

GTA 5 Oyunu Save dosyası otomatik kurulum için : otomatik gta 5 save dosyasını indir

GTA 5 Oyunu Save Dosyası Özellikleri

Gta 5 tam bitmiş save dosyasıdır
Bütün araçlar yollar silahlar açık haldedir
gta 5 100 save yapma dosyası yukarıdaki anlatılan yere yapaıştırmanız yeterlidir.

  Benzer Programlar

 • Grand Theft Auto V : The Manual Grand Theft Auto V : The Manual
  İngilizceÜcretsiz204M
 • GTA 5 Pokemon Modu indir GTA 5 Pokemon Modu indir
  TürkçeÜcretsiz4.32 KB
 • GTA 5 Oyunu Save HAKKINDA YORUM YAZIN  GTA 5 Oyunu Save Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Kisi dedi ki:

   Men gta5i indirmek isteyirem