GTA 5 North Yankton Loader

GTA 5 North Yankton Loader

Versiyon/Sürüm1.3.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu0.32 MB
ÜreticiGTA 5 Mods
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi1 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (0.32 MB)

GTA 5 North Yankton Loader Başlangıç Bölümü

GTA 5 North Yankton Loader indir, GTA 5 oyunu başlangıcındaki haritaya dönmenizi ve başlangıç bölümünü geçmenizi sağlayan trainer GTA 5 (harita) modudur.

GTA 5 oyununda hatırlaycağınız üzere yeni oyuna başladığınızda, başlangıç bölümü soygun bölümüyle karşımıza çıkıyordu. Kahramanlarımız bir bankaya giriyor ve içerideki tüm parayı alarak kaçmaya gayret ediyordu. Hikaye böylelikle Los Santos’un kuzeyinde yer alan karlarla kaplı olan North Yankton şehrinde başlıyordu. Niyeyse oyunda ilerlediğinizde bu haritaya tekrar dönme gibi bir şansınız bulunmuyor.

Bu sebebple GTA 5 North Yankton Loader modu ile haritaya tekrar dönmenizi ve bölgede yeniden görevler alabilmenizi sağlayacaktır. North Yankton Loader haritasında gezinti yapmanızı mümkün kılan bir GTA 5 harita modudur.

Yalnız bu trainer modunu aktif edebilmeniz için Script Hook V moduna da sahip olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra GTA 5 oynamak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca GTA 5 Script Hook V modunu da sitemizde bulunan GTA oyunları kısmından bulup indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Grand Theft Auto V : The Manual Grand Theft Auto V : The Manual
    İngilizceÜcretsiz204M
  • GTA 5 Pokemon Modu indir GTA 5 Pokemon Modu indir
    TürkçeÜcretsiz4.32 KB
  • GTA 5 North Yankton Loader HAKKINDA YORUM YAZIN