GTA San Andreas Şifreleri

GTA San Andreas Şifreleri

Versiyon/Sürüm6.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.92 KB
Üreticiindirson.com
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP Tümü
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Aralık 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.92 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 Puan 4,33 .5)
Loading...

GTA San Andreas Şifreleri Hepsi %100 Save

GTA San Andreas hileleri 2018 bir başka söylemle şifreleri Gta oyunu içerisindeki bütün arabaları modları hile yardımı indir ile etkin hale getirecek şifreleri hemen sizlerde oyunda kullanmaya başlayabilirsiniz.

GTA San Andreas milyonlarca kişinin beğeniyle oynadığı oyunda bir çok görev mevcuttur bu görevleri layıkıyla tamamlayabilmek için sizlerin mücadeleci bir tavır izlemeniz gerekmektedir. Paranızın çok olması altında ki arabanın iyi olması yada çeşitli silahlara sahip olmanız gerekmektedir. Bu yüzden paketi indirdiğinizde oyunda ki değişikliklerin büyük bir ölçüde değiştiğini her şey istediğiniz zaman yapabildiğinizi görebileceksiniz. GTA San Andreas Şifreleri sayesinde birbirinden farklı ve farklı işlevleri gerçekleştirebilen şifreler paketin içerisinde mevcuttur. Grand Theft Auto hile mesela araba şifresi, silah ve tank şifresi veyahut helikopter şifreleri mevcuttur.

GTA San Andreas hileleri ile bir çok hileler elinizde olabilecek ve bulunduğunuz mevkide şehirde yapabileceğiniz faaliyetler artış gösterecek yani şehiri ele geçirme kabiliyeniz artacaktır. Şehirde ki hakimiyetiniz artması yeni evler yeni apartmanlar alarak gerçekleşebilecektir. %100 oranla save dosyası hazır bir şekilde sizlerin bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyo paketin oyuna zararlı bir etkisi bulunmamaktadır. GTA San Andreas Şifrelerini istediğiniz zaman yazaraka kullanabilirsiniz şehirdeki etkinizi artırmak için durmayı sizde kendinizi kanıtlayın. Oyunun tamamlanmış bitmiş halini yüklemek isteyenler gta 5 100 save dosyasını indirip gerekli yere yükledikten sonra herşey açık halde olacaktır.

Dosyayı indir bölümünden veya altefnatif farklı şifrelerin yer aldığı Gta san Andreas şifreleri dosyamızıda buradan indirebilirsiniz.

Oyunun Kurulum ve inceleme Videosu

GTA San Andreas Şifreleri Ekran Görüntüsü

 

11809 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Gta Vice City Kurtlar Vadisi indir Gta Vice City Kurtlar Vadisi indir
  TürkçeÜcretsiz16.7 MB
 • GTA Vice City Araba Yamaları GTA Vice City Araba Yamaları
  TürkçeÜcretsiz52.9 KB
 • GTA San Andreas Araba Yamaları GTA San Andreas Araba Yamaları
  TürkçeÜcretsiz12.2 MB
 • GTA 3 Araba Yamaları GTA 3 Araba Yamaları
  İngilizceÜcretsiz13.4 MB
 • GTA San Andreas Şifreleri HAKKINDA YORUM YAZIN