GTA 5 Space Mode

GTA 5 Space Mode

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiGTS Devs
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi12 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

GTA 5 Space Mode GTA 5 için Uzay Modu Yaması

GTA 5 Space Mode, GTA 5 bilgisayar oyununda Trevor çılgınlıklarını devam ettirmek için gta 5 uzay mod yamasıdır. Oyun modu yalnızca Windows bilgisayar platformlarında çalışmaktadır.

GTA 5 Uzay Modu, diğer tüm GTA 5 oyun modlarında olduğu gibi birçok riski beraberinde getirmektedir. GTA oyun modları resmi olarak yayınlanmadıkları için yaşanan sorunlar tamamen kullanıcı sorumluluğundadır. Eğer GTA 5 lisanlı oyunu yüklüyse GTA 5 Uzay Modu yamasını kurduğunuzda GTA 5 sunucularından banlanmanıza sebep olabilir. O yüzde space mode kullanacağınız zaman mutlaka interneti kapatarak yamayı çalıştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Ocak 2017’den itibaren geliştirilen yama devasa bir genişleme paketiyle GTA 5 oyun severleriyle buluşuyor. GTA 5 Space Mode, bizleri yeryüzünden alarak birçok kişinin merak ettiği sonsuz karanlığa uzaya götürüyor. Uzayda gezegenler arası yolculuk yapmamıza sebep olacak GTA 5 uzay modu tamamen ücretsiz indirilmektedir.

GTA 5 Uzay Modu Nasıl Kurulur

GTA 5 uzay yamasını kurmak için öncelikle Open IV Package Installer isimli paket açıcı programını bilgisayarınızda kurulu olması gerekiyor. Ardından indirdiğiniz mod dosyalarını OpenIV yardımıyla açarak, GTA 5 oyunu dosyaları içerisine GTA 5 Space mode dosyalarını atarak yamanın kurulumunu yapmış oluyoruz. Oyuna ilk girdiğinizde herhangi bir değişiklik göremeyebilirsiniz. Ancak GTA 5 oyunu haritasında yeni görevlere gittiğinizde karşınıza uzay istasyonları çıkacaktır. Uzay istasyonlarından aldığınız görevleri sizleri uzayın boşluklarında ve gezegenler arasında seyehat etmenizi sağlayacaktır.

GTA 5 Space Mode yaması içerisinde 11 farklı gezegen, 3 gezegen uydusu ve hikaye görevleri bulunmaktadır. GTA 5 oyunu  uzay modu, son zamanlarda çıkan ve gördüğümüz en büyük ve ayrıntılı GTA modlarınndan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Uzay gemisi çalma, uzaya çıkma merdiveni ve uzay gemisi yeri yama içerisinde mevcuttur.

117 kez indirildi

Benzer Programlar

 • GTA 4 Hileleri GTA 4 Hileleri
  TürkçeÜcretsiz99 KB
 • Grand Theft Auto IV Grand Theft Auto IV
  İngilizceÜcretli
 • GTA 5 Redux GTA 5 Redux
  İngilizceÜcretsiz51 KB
 • GTA 4 Save Dosyası GTA 4 Save Dosyası
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz56.4 MB
 • GTA 5 Space Mode HAKKINDA YORUM YAZIN