GTA 5 Trainer

GTA 5 Trainer

Versiyon/Sürüm2018
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.70 MB
ÜreticiLinGon
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi1 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.70 MB)

GTA 5 Trainer PC Hileleri Türkçe Kurulum Programı

GTA 5 Trainer indir, LinGon tarafından geliştirilen GTA 5 Türkçe PC hileleri 2018 ile ölümsüzlük, sınırsız kurşun, polisten kurtulma ve diğer GTA 5 hileleri bulunan programdır.

Çeşitli GTA 5 hilelerini bir araya toplayan Türkçe GTA 5 PC hileleri programıdır. GTA 5 Trainer oyununu 1.01 Steam versiyon ile uyumlu olan Türkçe hile programıdır. GTA 5 oyununu daha rahat bir şekilde oynamanıza yardımcı olan bir trainer dosyasıdır.

GTA 5 Trainer programı LinGon tarafından geliştirilen GTA 5 2018 PC hileleridir. Oyundaki bir çok ayarı otomatik veya manuel bir şekilde değiştirmenize yardımcı oluyor. Program sayesinde oyundaki karakteriniz ölümsüz olabilir, sınırsız mermi, oksijen ve staminaya sahip olabilirsiniz. Ayrıca sınırsız GTA 5 para hilesi, hızlı hareket edebilme ve polislerin peşinizi bırakmasını sağlayabilirsiniz.

2018 GTA 5 hileleri bulunan Trainer dosyasında kahramanlarınızın süper yeteneklerini sınırsız süreyle kullanabilir ve araçların patlamasını sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra ışınlanma gibi eylemleri kullanabilirsiniz. GTA 5 oyununu trainer programına ihtiyaç duymadanda hile yapabiliyorsunuz. Fakat bu hileler görevler dışında ve belirli zaman diliminde aktif olabiliyor. GTA 5 Trainer PC hileleri ile hem görevler sırasında hile yaapbilir ve hemde sınırsız süre bu hileleri aktif tutabilirsiniz.

  Benzer Programlar

 • Grand Theft Auto V : The Manual Grand Theft Auto V : The Manual
  İngilizceÜcretsiz204M
 • GTA 5 Pokemon Modu indir GTA 5 Pokemon Modu indir
  TürkçeÜcretsiz4.32 KB
 • GTA 5 Trainer HAKKINDA YORUM YAZIN  GTA 5 Trainer Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

   mutis oyun