GTA 5 Iron Man Modu

GTA 5 Iron Man Modu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/SürümV1.3.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

GTA 5 Oyunu için Iron Man (Demir Adam) Modu

GTA 5 Iron Man Modu indir, GTA 5 oyunu için süper kahraman demir adam modudur. Ücretsiz olarak indirip Los Santos şehrinde Iron Man kostümünü ve zırhını kullanarak geziyorsunuz.

Süper kahramanda Mark 3 savaş zırhını oyunda aldığını görevleri yapabilmek için kullanabiliyoruz. GTA 5 Iron Man Modu ile arabalara yumruk atarak parçalayabiliyor ve elinize alıp ileri doğru fırlatabiliyorsunuz.

GTA 5 Iron Man Modu Nasıl Yüklenir Yapılır

İlk olarak GTA 5 oyununda karakter dönüştürme yaması olan GTA 5 Script Hook V modunu indirerek yükleyin. Yamayı nasıl yüklemeniz gerektiği bağlantı içerisinde anlatılmaktadır.

GTA 5 Script Hook V modunu yükledikten sonra GTA 5 oyununa girin ve çalışıp çalışmadığını denetleyin. CTRL + N tuşuna bastığınzda mod menüsünde çıkması gerekiyor. Lakin menü açılmazsa aktivasyon mesajı alıyor ve aktivasyon işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Aktivasyon işlemi bittikten sonra Open IV Package Installer yazılımını https://www.indirson.com/open-iv-package-installer/ bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz yükleyin ve nasıl kurulması gerektiği yazı içerisinde anlatılmaktadır.

GTA 5 demir adam modu‘nu indirin. İndirdiğiniz arşiv dosyasında bulunan dosyaları bir klasöre çıkartın. Sonrasında Open IV Package Installer’ı çalıştırın ve mods\x64g.rpf\levels\gta5\generic\ konumuna gidin. Şu dizinde mods\x64g.rpf\levels\gta5\generic\ yer alan cutsobjects.rpf dosyasında bulunan armor parts klasöründe bulunan YDR dosyalarını ekleyin.

Son olarak arşiv dosyası Scripts klasörü içerisinde bulunan bütün dosyaları GTA 5 oyununun yüklüü olduğu klasörde buluna Scripts klasörü içerisine atın ve modu yüklemiş olacaksınız. Oyun girip CTRL + N tuşlarına basarak mod menüsünü açın. 8 ve 2 tuşlarını kullanarak karakter değiştirip Iron Man’i enter tuşuna basarak seçin.

    Benzer Programlar

  • GTA 5 Pokemon Modu GTA 5 Pokemon Modu
    TürkçeÜcretsiz4.32 KB
  • GTA San Andreas indir GTA San Andreas indir
    İngilizceÜcretsiz26M