GTA 5 Script Hook V Modu

GTA 5 Script Hook V Modu

Versiyon/Sürüm1.0.463.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu15.6 MB
ÜreticiAlexander Blade
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (15.6 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

GTA 5 Script Hook V Karakter Dönüştürme Yaması

GTA 5 oyununda farklı senaryoları heyecanla yaşamanızı sağlayacak karakterinizi farklı hayvanlara dönüştürebilecek yamadır. Oyunu tamamen bitirdiyseniz ve yapacak farklı tarzlarda yeni senaryolara imza atmanızı sağlayak yepyeni oyun modudur.

Karakterinizi Farklı Canlılara Dönüştürün!

Farklı ve yeni oyun modlarından faydalanarak oyun içeriğinde değişik ayarlar yaparak oynamanızı sağlayan GTA 5 Script Hook V yaması ile farklı deneyimler yaşamaya hazır olun. Oyun içeriğinde birçok farklı ayarlar gerçekleştirip farklı komutlar ve eklentiler sayesinde karakter yapısında değişiklikler meydana getiriyor. Karakterinizi yaban, geyik, inek, balık, maymun, çakal, aslan ve diğer hayvan karakterlerine kolaylıkla dönüştürüyor. Dilerseniz GTA 5 oyununda bulunan kahramanlara da dönüşebiliyorsunuz.

Script Hook V Yaması Ne İşe Yarıyor?

GTA 5 Oyun Modu olan Script Hook V ile bazı hayvanlara dönüşebilmenin yanı sıra bazı farklı özelliklerde sunuyor. Oyunda bulunan para miktarını artırma, azaltma, ışınlanma, aranma seviyesini artırıp azaltma, yüzme, hızlı adımlarla koşma, süper hızda zıplama ve diğer ek seçenekler yamanın içinde yer alan traine modu sayesinde gerçekleşiyor.

GTA 5 Trainer Dosyası Nasıl Aktif Olur?

Script Hook V GTA 5 oyun yaması zip dosyası içinde yer alan trainer dosyasını F4 tuşuna basarak aktif hale getirebilirsiniz. Ayrıca 2-4-6-8 tuşlarıyla sağ, sol, ön ve arkaya yönlendirme yapabilirsiniz.  5 tuşu ile karakterler arasında geçiş yaparak seçim yapabilirsiniz geri dönüşüm için ister 0 isterseniz de F4 tuşu ile yapabilirsiniz. 3 ve 9 tuşları ise kullanmakta olduğunuz otomobilin güçlenip daha hızlı gitmesini sağlıyor ve + tuşuna aracın içindeyken basarsanız roket hızına almaktadır.

Script Hook V Yaması Nasıl Kurulur?

Sitemizden indirdiğiniz Script Hook V arşiv dosyası içerisinde yer alan dinput8.dll, NativeTrainer.asi, ScriptHookV.dll dosyalarını GTA 5 oyununun kurulu olduğu klasörün içerisine atarak işlemi tamamlayın. Yamayı aktif hale getirmek için F4 tuşunu kullanmanız yeterli olacaktır.

Önemli Not:  Script Hook V GTA 5 Yaması oyunun orjinal yaması olmadığı için oyunun adminleri tarafından banlanmanıza ve oyunu kaybetmenize kadar neden olabilecek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden yamayı kurmadan önce oyunun mutlaka yedeğini alın.

Yamanın Ekran Görüntüsü

374 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Gta Vice City Kurtlar Vadisi Modu Gta Vice City Kurtlar Vadisi Modu
  TürkçeÜcretsiz16.7 MB
 • GTA Vice City Araba Yamaları GTA Vice City Araba Yamaları
  TürkçeÜcretsiz52.9 KB
 • GTA San Andreas Araba Yamaları GTA San Andreas Araba Yamaları
  TürkçeÜcretsiz12.2 MB
 • GTA 3 Araba Yamaları GTA 3 Araba Yamaları
  İngilizceÜcretsiz13.4 MB
 • GTA 5 Script Hook V Modu HAKKINDA YORUM YAZIN